Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat! Bankadan açıklama var! Mayıs ayı içinde başvuru yapmanız gerekiyor!

Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat! Bankadan açıklama var! Mayıs ayı içinde başvuru yapmanız gerekiyor! Son dakika kampanyası detayları belli oldu!

Ekonomi 02.05.2022 - 09:49 02.05.2022 - 09:49 Vural Pars

Ziraat bankası kamu bankası olmasından dolayı sürekli güncel kampanyalarını yayınlayarak vatandaşlara derman olmak istemektedir. Bankadan yapılan son açıklama da kredi alacak kişilerin uygun faizlerle ihtiyaç kredisi alabilmeleri için başvuru şartlarına uygun olması ile birlikte, Mayıs ayı içinde düşük faizli nakit verilecektir.

Ziraat bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, bireysel müşteri olması durumunda hemen işlem yapacak ve nakit kredi kullanacaklardır. Ziraat bankası nakit kredi kampanyasına katılacak olan kişiler, uygun faizlerle bireysel ihtiyaç kredilerinde gelir belgesiz olarak 50.000 TL'ye kadar nakit alabileceklerdir. Başvuru yapacak olan kişilere uygun faizlerle krediler hemen aynı gün içinde verilecektir. 

Ziraat bankası kredi başvurusu nasıl yapılır? 50.000 TL gelir belgesiz kredi onayı nasıl alınır? Çok basit...

Ziraat bankası nakit kredi başvurusunda bulunacak olan kişilere 50.000 TL'ye kadar hemen nakit imkanı tanımaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faizlerle kredilerini hemen hesaplarına atacaklardır.

Ziraat bankası üzerinden hemen başvuru yaparak kredi alacak kişiler uygun faizlerle bu kredilerin başvurularını birden fazla yöntem ile yapabilirler. 50.000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredisinde banka 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlayacaktır. ! Başvuru yaparak sizlerde bu bankadan hemen düşük faizli ve uzun vadeli kredi alabileceksiniz.

ziraat-bankası-2

50.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişiler, başvurularını banka şubelerinden istedikleri zaman yapabilirler. Ziraat bankası nakit kredi kampanyasına başvurunuzu banka şubelerinden yapacaksanız, banka müşterisi olmanız durumunda sadece kimlikle, müşteri değilseniz kimlik ve gelir belgesi ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası nakit kampanyasına başvuru yapacak olan kişiler ayrıca banka resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapacaklardır.

Banka hesabı olan kişiler, 50.000 TL gelir belgesiz mayıs ayı içinde verilen bu kampanyaya katılmak istiyorsa, Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ziraat bankası mobil uygulamasına giriş yaparak hemen işlem başvurunuzu yapabilir, onaylanan tutar kadar krediyi hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@