Ziraat Bankası hesabı olanlar bugün son kez işlem yapmanız gerekiyor, Acil Duyuru

Ziraat Bankası hesabı olanlar bugün son kez işlem yapmanız gerekiyor, Acil Duyuru

Ekonomi 29.09.2022 - 09:08 29.09.2022 - 09:08 Vural Pars

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için acil ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanacak yeni bir kredi kampanyası hazırlandı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa bugün yapılan kampanyanın son gününde hemen başvurularını gerçekleştirerek 40.000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı duyuruldu. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan Bu işlemlerde 5 dakika içerisinde Kredi sonucu verilecek ve onaylanan krediler hesaplarına yatırılarak da aynı gün içinde kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşları için 5 dakika içerisinde Kredi sonucu verilecek onaylanan bu kredilerde hesaplarına yatırılarak aynı gün içinde kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırarak aynı gün içinde internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kullanabileceksiniz. 

Ziraat Bankası belirlemiş olduğu kredi politikalarına uygun olan tüm bireysel müşteriler için başlatmış olduğu Bu kampanyada 40.000 TL kredi ödemesi vermiş olması durumunda bankalardaki kredi kartı borçlarınızı da bu Kredi içinden kapatmak istemektedir. 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturarak alabileceğiniz bu Kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların Kredi şartlarına uygun olmaları durumunda 40.000 TL'ye kadar kredileri 3 ay ertelemeli olarak da kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise maaş müşterileri olmaları durumunda aynı gün içinde Kredi ödemeleri yapılmaktadır. Emekli maaşı hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında Kredi kullanacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde aynı gün içinde hizmet ödemesinden faydalanabilmeleri için şartlara uygun olarak da Kredi alabilmeleri mümkün olmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@