Ziraat Bankası Gece Yarısı Açıklaması Geldi! Emekli, Çalışan 100.000 TL Ödeme Kolayca Alacağı Açıkladı

Ziraat Bankası Gece Yarısı Açıklaması Geldi! Emekli, Çalışan 100.000 TL Ödeme Kolayca Alacağı Açıkladı

Ekonomi 23.09.2022 - 09:19 23.09.2022 - 09:19 Vural Pars

Ziraat Bankası, bu akşam yapmış olduğu yeni duyuru ile birlikte emekli olan ve çalışan vatandaşların kendi bankalarında hesabı olmaları durumunda 24 ay vadeli 100000 TL'ye kadar kredi vereceğini, resmi olarak açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 24 ay vadeli ve 100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verileceği duyuruldu. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere bankalar 5 dakika içerisinde kredi sonucu verecek ve onaylanan kredileri hesaplarına yatırarak, ister ihtiyaç, isterse borç kapatma kredisi olarak kullanmalarına olanak sağlayacaktır.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu 100 bin TL

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, 100000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde kredi sonucu verileceği açıklandı. Ziraat Bankası, 100000 TL'ye kadar yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için 90 gün ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırladı ve bu gece itibariyle yapılacak olan tüm başvurularda, düşük faizlerle kredi vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek, ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlara bu banka hemen aynı gün içinde destek ödemesi vermektedir. 

Size en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde banka tarafından sonuç veriler ve emekli olmanız durumunda da maaş, taşıma işlemlerini yaparak bu bankadan, dilediğiniz zaman kredi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@