Ziraat Bankası banka hesabı olanlar 3 gün içinde işlem yapmanız gerekmektedir

Ziraat Bankası banka hesabı olanlar 3 gün içinde işlem yapmanız gerekmektedir

Ekonomi 25.09.2022 - 13:49 25.09.2022 - 13:49 Vural Pars

Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni nakit kredi kampanyasında acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için hemen aynı gün içinde Kredi ödemeleri vereceği yeni bir kredi paketini açıkladı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların Banka hesabı olmaları durumunda şartlara uygun olarak ihtiyaç kredisini 3 gün içerisinde başvuru yapmaları durumunda gelir belgesiz olarak alacağı açıklandı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde destek ödemeleri verilecek ve onaylanan bu kredileri hemen hesabınıza yatırarak acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmanız durumunda sizlere uygun olarak hemen aynı gün içinde Kredi ödemenizden faydalanmanıza olanak sağlayacaklardır. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar acil kredi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa şubelere gitmeden işlemlerini yapabilmeleri için internet bankacılığı şifresi alması gerekmektedir. 

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için banka şartlarına uygun olmanız durumunda sizler de kredi imkânından faydalanabilecek onaylanan kredileri hesaplarınıza yatırarak 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli Kredi kullanmış olacaksınız. 

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek Kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet ödemesi verileceği açıklandı. nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar acil kredi imkanından faydalanmak için bireysel müşteri olması isteniyor.

Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için aynı gün içinde Kredi ödemeleri yapılacağı açıklandı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 3 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 50.000 TL'ye kadar ki kredilerde düşük faiz oranları ile birlikte işlem yapacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@