Ziraat Bankası 06 Mayıs'dan Sonra Para İsteyen Kişiler İçin 50.000 TL Ödeme Veriyor!

Ziraat Bankası 06 Mayıs'dan Sonra Para İsteyen Kişiler İçin 50.000 TL Ödeme Veriyor! Son Dakika duyuruldu! Bankanın nakit kampanyası ile ilgili detaylar haberimizde...

Ekonomi 06.05.2022 - 08:40 06.05.2022 - 08:40 Vural Pars

Ziraat Bankası, 50000 TL'ye kadar nakit ihtiyacı olan kişiler için yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişilere 50000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını banka şubelerinden ve banka internet siteleri üzerinden istedikleri zaman yapabilecekler. 

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, Banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olması durumunda acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyorlar. 

Ziraat Bankası yapmış olduğu duyuru sonrasında 6 Mayıs itibariyle vatandaşlara 50000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu kredilerde, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması yeterli olmaktadır. Kredi alacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaşlarını bu bankalar üzerinden alması gerekiyor. 

Ziraat Bankası, 50000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden kredi kampanyasına katılarak, işlem yapmak isteyen vatandaşlar başvurularını en yakın banka şubesinden kimlik ve gelir belgesiyle birlikte yapabilir. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kampanyaya başvurunuz için detaylı bilgileri alabilir ve kredi kampanyası hakkında bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. 

Düşük faiz oranları ile birlikte alacağınız bu kredilerde başvuru yaptıktan sonra genel müdürlük tarafından onay alacaksınız. En yakın banka şubesine giderek işlem yapacak olan kişiler ise başvurularını gerçekleştirdikten sonra 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğreneceklerdir. Acil nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı birşekilde yapabilirsiniz. 

ziraat12-16

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu, ayrıca internet bankacılığı üzerinden de yapılmaktadır. Banka hesabı olan kişiler internet bankacılığı şifresi alarak bu krediyi 36 ay vadeye kadar yorum kullanabilirler. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler internet bankacılığı üzerinden yapacakları bu kredi kampanyası başvurusu sonrasında hemen onay alırlar ise banka hesabına onay alan tutarı yatırabilirler. Ziraat Bankasının resmi internet sitesine girerek bankanın, güncel faiz oranlarını öğrenerek, kredi kampanyası hakkında detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz. Emekli olan kişiler emekli maaşlarını Ziraat Bankası şubelerine taşıdıktan sonra sadece ihtiyaç kredisi değil. 750 TL'ye varan emekli promosyonu kampanyasından da faydalanarak, nakit ihtiyaçlarını karşılayabileceklerdir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@