YEREL SEÇİM GLOBAL İHANET…

Haine destek olan ihanete ortak olur.
Haini gördük, ihaneti anladık.
Yine bir seçim süreci. Yine, iblisi bir sessizlik batıl ihanet ittifakı cephesinde. Hainlerin sinsi planları seçim kazanmak üzerine değil, yurdumuzu alçaklara uğratma üstüne elbette… 
Ulusal birliğimiz ve bütünlüğümüze kast edenlerle kirli ilişkiler içinde olanlar, “ F “ Tipi hücre toplantılarında katliam, kriz, terör, mezhep çatışması, tribün terörü, toplu işten çıkarma, spekülasyonlar, algı operasyonları gibi konuları kendi aralarında bölüşerek seçim kampanyasına değil, Türkiye’yi durdurma kampanyasına hazırlanıyorlar. 
Türkiye genelinde tüm illerde aday ve adaylıklar konuşulması gerekirken, kaybetmişlik ve bitmişlik sendromu ile kargaşa ve kaos fırsatı arayan Ana Muhalefet, ihanet piramidinde organizasyon şeması ve kalkışma planı simülasyonunu tamamlıyor.
Yeni yıl ile başlayacak olan yeni dönemde Türkiye’yi;
Ortadoğu meselesi, yaklaşan yeni kriz dalgası ve Suudi Arabistan Baharı,
Kuzey Irak ve Suriye meselesi,
Terör kampları ve barış koridorunun tamamlanması,
Fırat’ın doğusu ve Kandil’in temizlenmesi,
Rusya ve Avrupa arasında oluşturulan iletişim ve ticaret koridorunda rol alınması,
Avrupa Birliği’nin geleceğini etkileyecek Türkiye AB ilişkileri,
Tüm devletler, milletler ve medeniyetler için hayati önem taşıyan Kudüs Meselesi,
Dünya savaşlarından önce karıştırılan Fransa’nın tekrar karıştırılması ve Avrupa isyanı,
Akdeniz’de ısınan sularda bekleyen batı donanması ve Karadeniz’de yaşanan savaş riski gibi kritik konular bekliyor.
Tüm bu konular ve fazlası Türkiye’yi yeni dönemde beklerken, Ana Muhalefet ve Nifak İttifakı küçük hesaplar yaparak Ak Parti adaylarına göre belediye başkan adayı belirleme derdine düşmüş durumda. “ Ülkenin geleceği, dünyanın geleceği ile eşdeğer öneme sahip hale gelmiş ve 2023 hedeflerine bir adım kalmışken şer cephesi Türkiye’yi 2023’ten mahrum etmenin derdinde. “
Anadolu’yu İslamsızlaştırma politikasının siyasi ayağı olan CHP, batının istediği gibi 100 yıllık süre içinde Türkiye’den İslam’ı, Anadolu’dan Müslümanları silemedi. Büyük Planları tutmadığı için İslam ve Müslümanlardan arındırılmış Anadolu projesi gerçekleşmeyen Batı, şimdi tüm gücü ve binlerce yıllık Anadolu hırsı ile saldırıya geçecek. 
Yerel seçim sürecini Global ihanet ve saldırı sürecine çevirmek isteyen hain ve düşman ittifakı, bu dönem içinde yayınladıkları ve yayınlanacakları filmlerle hareket ve eylem planlarını birbirileriyle paylaşacaklar gözüküyor. Batı’dan işaret alana kadar hücrelerini hazır kıta bekleten ihanet ittifakı, yurtiçi ve yurtdışı iş gezileri, sözde umre organizasyonları ve oyun sitelerindeki gizli haberleşme yöntemlerine kadar bir çok farklı şekilde militanlarını organize etmeye çalışıyor. Özellikle yüksek gişe yapan filmler içine saklanmış afiş, plakalar, tarihi toplumsal olaylar gibi senaryolar içine mesajlar gömen HOLLYWOOD uzantısı ihanet organizatörleri, toplumsal ve siyasi olaylarının mesajlarını perdeden sokağa taşıyacak gözüküyor.
Sistematik kaos ve kargaşa eylem planı içinde toplumsal çatışma, ekonomik kriz, Tribün eylemleri ve holigan çatışmaları, mezhep çatışmaları, terör eylemleri, uluslararası politika ve dışişlerinde Türkiye’yi zora sokmak gibi konuların kampanya malzemesi yapılacağı Ana Muhalefet İttifakında asıl hedef İstanbul olacak.  
1453 yılında Fatih’in Fethederek İslam Güneşi ile aydınlattığı İstanbul’u geri alarak Pagan Tapınağı yapmak isteğiyle İstanbul’a saldıracak olan düşmanların yamağı yine ana muhalefet ve onların yavru hainleri olacak. 
İstanbul için aday gösterilecek kişinin olası HDP, İyi Parti CHP ittifakı ile desteklenmesi sonraki süreçte CHP’nin bu adaya teslim edilmesi ile sürdürülecek gözükmektedir. 
Her ne olursa olsun, Türkiye yakaladığı ivme ve elde ettiği kazanımları korurken bir yandan da;
Bürokrasisine hakim olma, devleti yöneten bürokrasiyi yönetebilen milli ve yerli hükümet 
Türkiye’yi geleceğe taşıyacak yeni bir Anayasa,
Sanayi ve teknoloji alanındaki yatırımlarına devam edebilme,
Dünyanın ticaret ve ekonomi yörüngesini değiştirecek mega projeleri tamamlama ve sürdürme,
Ulusal bütünlük ve Milli Birliğini koruma 
Yönetilen değil üreterek güçlenen bir Türkiye için çalışmaya devam edecektir.  

Bu defa yerel seçimler ilk kez global işgalcilerin yerel ortağı olan hainler tarafından ülkesel kaos ortamına sürüklenmeye çalışılacak. Amerika başta olmak üzere gelişmiş ülkeleri elinde tutan sahne arkasında ki güçler, binlerce yıllık Anadolu orucunu bozup sadece Türkiye’ye değil, dünyaya hakim olma ihtirası ile saldıracaklar.
2023 yolundaki yıllar Truva, Malazgirt, Çanakkale, Kut’ül Amare ve tüm tarihin hesaplaşması olacak. Sümerlerden günümüze tüm devlet ve milletlerin izlerini taşıyan tek coğrafya olan Anadolu, geleceğin dünyasında yine Türklerin kontrolünde ve İslam adaletiyle yönetilerek yeryüzündeki barış huzur ve adaletin sancağı ve kalesi olacaktır.

YORUM EKLE