Vatanım Sensin Dizisinde Öpüşme Sahnesi! Azize, Cevdet ile ilgili tüm gerçeği öğreniyor mu?

Kanal D'nin reyting rekorları kıran Vatanım Sensin Dizinde Öpüşme Sahnesi Azize, Cevdet ile ilgili yakınlaşmanın işaretini veriyor. Vatanım Sensin 21. bölümün fragmanında yaşanan sahneye göre Azize, Cevdet ile ilgili tüm gerçeği öğreniyor mu?

Vatanım Sensin Dizisinde Öpüşme Sahnesi! Azize, Cevdet ile ilgili tüm gerçeği öğreniyor mu?

Vatanım Sensin 21. nölüm fragmanında yer alan öpüşme Sahnesi izleyenleri heyecanlandırdı.  Azize, Cevdet ile ilgili tüm gerçeği öğreniyor mu? Yayınlanan fragmanda bir çok sorunun ipucunu verecek nitelikte.

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanlarındaki sahneler dizinin takipçilerine çarpıcı ipuçları verdi. Gerek güçlü oyuncu kadrosu gerekse tarihe ışık tutan görüntüleriyle adından söz ettiren Vatanım Sensin 21. bölümünde Tevfik'in haince Eşref Paşa'yı öldürmesi akabinde Azize'ye çok önemli bilgilerin yer aldığı bir mektup gelir. Mektupta Eşref Paşa'nın ağzından çok önemli sözler yer alır. Bu gelen mektup Eşref Paşa'nın Cevdet ile alakalı tüm gerçekleri izah ettiği bilgileri barındırır. Azize bu gerçeklerden sonra Cevdet'i affedecek mi? Azize, Cevdet'in tüm gerçeklerini öğrendikten sonra onunla yeniden bir hayata başlayacak mı?

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cevdet, annesinin ağzından çıkan cümlelerle Azize'nin gebe olduğunu öğrenir. Fakat Hasibe istediği sözleri Cevdet'tan duyamaz ve annesi olarak tokat gibi sözler söyler. Bu sözler karşısında Cevdet'in içinde fırtınalar kopsa da vatan için vazifesinden vazgeçemez. Eşref Paşa’nın ölümünün ardından Kuvva’nın başına kimin geçeceği hayati önem arz eder. Cevdet, Paşa’nın vasiyetini açıklayan pusulanın kime emanet edildiğini bir an evvel öğrenmek zorundadır. Zira deşifre olması tüm ailenin katledilmesi demektir.

Vasili, Kuvva’nın cesaretini hepten kırmak adına, Cevdet’e Eşref’in cenazesini şehirde gezdirmesini emreder. Tevfik’in boynuna tasmasını geçiren Charles ise, Paşa’nın suikastinden de korkunç alçaklıklar peşindedir. Cevdet’in Azize’nin gebeliğini öğrenmesi, an meselesidir. Leon yazdığı mektubu asıl sahibine; Hilal’e verir. Hilal’e göre ise, Yıldız’dan çok daha büyük bir engel vardır bu aşkın önünde…

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 16:02
YORUM EKLE