07 Ocak 2017 Cumartesi 16:49
Ünlü Astrolog'dan şok uyarı : Askeri ve güvenlikle ilgili sorunlar olacak!

ŞARA EYLEM CALP/HABER24 ASTROLOJİ

Sevgili Astro-Chı okurlarım ,yazılarımı takip eden dostlarım ve okurlarım bilirler,felaket haberleri vermeyi pek sevmem.Gökyüzündeki şavaş,yeryüzünde bizlere de etki ediyor.Açılar inanılmaz.

12 Ocak Perşembe günü Yengeç burcunda bir dolunay yaşıyor olacağız.

Dolunay Pollux yıldızıyla kavuşum yapıyor olacak.Sizlere biraz bu yıldızın etkilerini paylaşmak istiyorum.

Her takımyıldızının olduğu gibi, ikizler takımyıldızının da kendine özgü bir mitolojisi vardır. Eski Yunan mitolojisine göre Pollux ve Castor adlı ikiz kardeş varmış. Bunlardan Castor ölümlü Pollux ise ölümsüzmüş. Bu iki kardeş, zamanın en büyük alimi ve savaş ustası at-adam Chiron tarafından eğitilmiştir. Kardeşler, mitolojide Argo Gemicileri olarak bilinen maceraperest bir gruba katılıp, Tanrı Ares’in altın postunu almak için Ida krallığıyla savaşa girmişler. Bu savaşta Castor öldürülünce Pollux Zeus’tan kendisinin de ölmesini istemiş. Zeus bu iki kardeşin yeryüzündeki örnek dostluk ve sevgilerinin sonsuza dek sürmesi için bu gençlere yer açar. Ayrıca Zeus’un kardeşi Denizler Tanrısı Poseidon da bu iki kardeşe rüzgara hükmedecek güç vermiştir. Bu yüzden bu takımyıldızı eski gemiciler için dinsel değer kazanmıştır. Bu takımyıldızı acılarla gelen duygulardaki empatiyi ortaya koyar.Ölümle gelen acı...

Sevgili Okurlarım birlik ve beraberliğimizi korumamız gerekiyor.Dış güçler her türlü oyunu oynayabilirler.Bu evre çocuklarınızı koruyun.Kendinizi koruyun.Bu vatan hepimizin...Hiçbir siyasi ideoloji içinde kalmadan ,sadece vatanımız için birlik olalım.İnanın zor bir dönemden geçiyoruz.

Yukarda ne varsa aşağıda da onu yaşıyoruz.Yengeç burcunda meydana gelecek olan Dolunay,Güneş Oğlak burcunda plutonla kavuşumda yer alıyor.Uranüs koç burcunda gergin açısıyla ,Terazi burcundaki Jüpiter büyük kare açı meydana getiriyor.Dönüşü olmayan hayati bir olayı ortaya koyuyor.Askeri konular,güvenlikle ilgili sorunlar,terör,duygusal patlamalara açık hale getiriyor.

Sevgili dostlarım ,dış güçler iç savaş yaratmak için her türlü oyunu oynayabilirler.Farkındalığımızı arttırıp birlik ve beraberliğimizi korumalıyız.Kardeşi kardeşe düşürmek isteyecekler.Oyuna gelmeyelim.

SEVGİYLE,SAĞLIKLA,BARIŞLA KALIN....

Son Güncelleme: 07.01.2017 17:01
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat: Suç teşkil edecek, içerik ve yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.