Plüton Geri Hareketine Başlıyor! Burçlar Bundan Nasıl Etkileniyor?

Sevgili Okurlarım,yaşamınızın gidişatını ciddi boyutlarda etkileyecek bir evreye giriyor olacağız.Yaşamınızdaki önemli kararları ertelemenizde  fayda var...26 Eylül tarihine kadar kaçınılmaz bir farkındalık yaşıyor olacağız.Kendimizle yüzleşip gölge yönümüzle baş başa kalacağız..

Plüton Geri Hareketine Başlıyor! Burçlar Bundan Nasıl Etkileniyor?

ŞARA EYLEM CALP- HABER24 ASTROLOJİ

Plüton değişim ve dönüşüm planetidir.Küllerimizden doğacağımız bir dönüşüme uyanıyor olacağız.Kendimizin gölge yönleriyle karşılaşıyor olacağız bu dönem.Bu boyutta gerçek kayıplarımız ve kazançlarımız hakkında deneyimler yaşatacaktır .Artık geriye dönüş yoktur.Anka kuşu gibi küllerimizden tekrar doğuyoruz.Hepimize hayırlı farkındalıklar ile gelmesi dileğiyle....

KOÇ:Sevgili Koç,Kariyerimiz ve mesleki anlamda büyük değişimler bizi bekliyor olacaktır.Statünüz ve Bürokrasiyle ile ilgili gelişmeler meydana gelecektir.

BOĞA:Sevgili Boğa,manevi yaşamınızda büyük değişimler sizleri bekliyor olacak.Hukuki konuların ön planda olduğu zorlayıcı bir süreç söz konusu olabilir.Eğitim ve yurtdışı ile ilgili aldığınız kararlarda dikkatli olmalısınız.

İKİZLER:Sevgili İkizle,Finansal konularda,başkalarının maddi kaynaklarıyla ilgili  ortak kullanımlarda belirsizlikler meydana gelebilir.Cinsel hayatınızı sorgulamaya alabilirsiniz.Cinsellik ile ilgili partnerinizle beklenmedik sorunlar oluşabilir..

YENGEÇ:Sevgili Yengeç,Evlilik ve ortaklı işlerinizle alakalı konularda sorgulamalar başlayabilir.İlişkide hayatındaki kişiyle birliktelikler kurcalanmaya başlar.Değer yargılarımız tümüyle değişebilir.Çevremizdeki kişilere önyargılı bakabiliriz..

ASLAN:Sevgili Aslan,İş hayatlarıyla ilgili çok önemli bir dönüşüm yaşamaya hazırmısınız.Bu evre,hizmet ettiğiniz ve emek verdiğiniz her konuyu sorgulayacak ve maddi manevi anlamda nerde olduğunuzu düşünüyor olacaksınız.Sağlığınız adına dikkatli olmanızda fayda var.İyi bir checkup öneriyorum..

BAŞAK:Sevgili Başak,Aşka olan bakış açınızı sorguluyor olacaksınız.Sevgilinizle aranızdaki bağı ya kuvvetlendirecek şifalandıracaksınız,ya da kökten hayatınızdan çıkaracaksınız.Çocukları olan Başak burçları ,onlarla ilgili yarım kalan çözümlenmemiş konuları açığa çıkaracaklar....

TERAZİ:Sevgili Terazi,Aileniz ,babanız,anneniz ile ilgili konularda gelişmeler yaşayacaksınız.Aidiyet duygunuz güçleniyor olacak.Eviniz ve yuvanızla ilgili konularda belirsizlikler kapınızı çalıyor olabilir.

AKREP:Sevgili Akrep,Yakın çevreniz,kardeşleriniz ve komşularınızla olan bağlarınızı sorgulamaya gecebilirsiniz.İstemsiz yalnızlıklar söz konusu olabilir.Kabuğunuza çekilebilirsiniz.İç sesiniz sizinle diyalog da olacak...

YAY:Sevgili Yay,Para kazanma konuları ve mücadele verdiğiniz maddi kaynaklar ile ilgili kendinizi sorgulayabilirsiniz.Neden para kazanamıyorum ,nerede yanlış yapıyorum gibi sorular sorarak yaşamınızda yeni bir sayfa açıyor olacaksınız.Yaşamınızdaki maddesel blokajları temizleyebilirsiniz...

OĞLAK:Sevgili Oğlak,Pluton retrosunu en yoğun yaşayan burç siz olacaksınız.Hayatınız kökten değişiyor olabilir.İmajınız,statünüz,değer yargılarınız,sizi siz yapan her konuyu sıfırlayabilirsiniz.Anka kuşu gibi küllerinizden tekrar doğuyor olacaksınız.Ruhsal  ve fiziksel baştan yaratıma hazır mısınız.İster hazır olun ister olmayın kökten değişime direnemezsiniz....

KOVA:Sevgili Kova,Toplumsal konularda ön planda olan konuşmayı seven ve sosyal ilişkileri güçlü bir burçsunuz.Bu evre,İçinize kapanabilir,kimseyle görüşmek istemeyebilirsiniz.Kendinizle baş başa kalmayı tercih edeceksiniz.İç dünyanızda gelgitler olabilir.

BALIK:Sevgili Balık,Yaşamınızdaki herşeyi oluruna bırakmak isteyebilirsiniz.Otokontrol artık size göre olmayabilir.Toplumsal açıdan anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz.Arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizde kopukluklar meydana gelebilir.Beklentilerinizde gecikmeler meydana gelebilir.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 15:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
mavi
mavi - 13 ay Önce

Ben