Manisa Salihli otogar kavşağında son dakika TIR kazası! Çok sayıda yaralı var

Manisa Salihli otogar kavşağında son dakika trafik kazası. Kavşakta meydana gelen kazaya TIR 2 otomobil ve ekobis karıştı. 2'sinin ağır olduğu 10 yaralı acil servis ekipleri ile hastaneye kaldırıldı

Manisa Salihli otogar kavşağında son dakika TIR kazası! Çok sayıda yaralı var

Manisa'da son dakika trafik kazası. Manisa Salihli'de kömür yüklü TIR ile 2 otomobilin karıştığı zincirleme trafk kazasında 2'si çocuk olmak üzer 10 kişi yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan 2'sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. İzmir Kula yönünde seyir halde ilerleyen TIR, Otogar Kavşağından adeta dehşet saçtı.  Korkunç kaza Manisa Salihli ilçesinde E96 karayolu otogar kavşağında meydana geldi. İzmir Kula yönünde seyir hade ilerleyen ve hakimiyetinin  Fatih Uysal'ın sğladığı 03 UF 885 plakalı kömür yüklü TIR, civardaki otoga kavşağında Salih Şanlı'nın hakimiyetini sağladığı 06 HA 318 plakalı otomobil ve  Adnan Erdoğan(40) yönetimindeki 35 AY 0451 plakalı otomobil ve İbrahim Özdemir(50)yönetimindeki ekobis çarpıştı.

YARALANANLARIN İSİMLERİ AÇIKLANDI

Manisa Salihli'de meydana gelen kaza da 2 otomobil ve ekobis sürücüsü ile 06 HA 318 plakalı otomobilde yolcu olarak bulunan Bedriye Şanlı(33), Poyraz Şanlı(8), Neclanaz Şanlı(10), 35 AY 0451 plakalı otomobilde yolcu olarak bulunan İbrahim Akalın(68), Nazmiye Erdoğan(38), Hakkı Akalın(44), Hatice Öngen(35) yaralandı. Yaralılardan ikisinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

2 KİŞİNİN HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Kaza sonrası bölgeye çok sayıda sağlık ekibi gönderilirken, yaralıların araçlardan kurtarılma çalışmaları da hemen başladı. Salihli Devlet Hastanesi ile Özel Salihli Hastanesi ve Özel Medigüneş Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan yaralılardan 2'sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Yaralılardan Nazmiye Erdoğan ve Hatice Öngen'in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirdi.

TIR SÜRÜCÜSÜ GÖZALTINA ALINDI

Kaza ile alakalı başlatılan soruşturma devam etmekte iken Kaza sonrasında kazaya ahal verdiği iddia edilen TIR sürücüsü Fatih Uysal, ekipler tarafından gözaltına alındı
 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 02:02
YORUM EKLE