07 Ocak 2017 Cumartesi 14:48
ihanete uğrayan kişi ne yapmalı?

LEYLA ÖZTÜRK/ HAYAT KOÇU

İhanettin ilk şokundan sonra, şu üç şeyi kabullenmeliyiz:

1) Çok incindim…

2) Kandırıldım…

ve en önemlisi...

3) İyileşmek için gerekenleri yapmaya hazırım.


Yukarıdaki üç gerçeği kabul ederek, utancımızı ve acımızı gölgelerden ışığa çıkarıyoruz. Tersine, acımızı inkar edersek veya en aza indirirsek, sanıldığı gibi yaralarımızı bitirmezler, bu acılaryalnızca canlarımızı sıkar ve büyürler.

Çoğu insan için en iyi yol acıyı görmezden gelmektir, ancak iyileşmek için acılarımızı ve hayatımızdan gitmesine izin vermeliyiz.

İyileşme yolundayken kendimize şunları söylemeliyiz. Evet, incindim. Gerçekten berbattı; Ancak, bu hikayeyi geride bırakmaya ve hayatıma geri dönmeye hazırım! İnanın siz bunu istedikten sonra evrende enerji doğal olarak kaymaya başlar. 

Henüz hissetmemenize rağmen iyileşme yolunu başlatmış olursunuz. İlahi / Evren, yardım ve iyileşme çağrınızı duyacak ve size yardımcı olmak için adım atacaktır. Bu yeni anlayışı kazanmaya başladıktan sonra, bunu uygulamaya başlamaya istekli olmalısınız.,kendi değerinizi ve şahsi gücünüzü geri kazanmak için hayatınızı ve ilişkilerinizi sürücü koltuğuna geri koyun.

Artık kim olduğunuzu neyi, hak ettiğinizi zamanı gelince yeniden sevmeyi öğrendiğinizde gerisi hafifçe yerine oturmaya başlayacak. Kime güvenebileceğinize artık korkmayacaksanız çünkü kendinize tamamen güveneceksiniz.


Kendine güvenmek, bu hayatta edinebileceğimiz en önemli şeylerden biridir. Kim olduğumuzu öğrendiğimize ve kendimizi çok iyi tanımaya başlayınca, zehirli insanları tespit etmek olacaksınız. Ve yeni bir ilişkiye girmeye hiç beklemediğiniz anda kendinizi hazır hissetmiş olacaksınız.

Herhangi bir “başarısız” ilişkiden sonra, hissetmek ve iyileştirmek için gereken süreyi ne kadar başarılı geçirirsek o kadar mükemmel bir kişi inşa ederiz. Mükemmel bir ilişki için de şimdiki kırık kalbinize Harika bir kalp inşa edin ki harika insanı içeri alabilin.

Son Güncelleme: 07.01.2017 17:53
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat: Suç teşkil edecek, içerik ve yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.