Elif 497.Bölüm Fragmanı! Selim ile Erkut yüzleşiyor

Kanal 7'nin beğenilen dizisi Elif 497. bölüm ile ekrana geliyor. Yeni bölümde Selim ile Erkut yüzleşiyor. Gonca ise çiftlikte kalmaya devam etmek için büyük bir yalan söylüyor.

Elif 497.Bölüm Fragmanı! Selim ile Erkut yüzleşiyor

Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu akşam ekranlara geliyor. Elif 497. bölümde Selim  ile Erkut yüzleşiyor ve ailesinin etrafında dolanmamasını istiyor. Gonca ise çiftlikte kalmaya devam etmek için büyük bir yalan söyler.

Erkut, Zeynep’i beklerken karşısında Selim’i görünce çok şaşırır. Erkut’un laubali tavrı yüzünden önce tartışmaya sonra da kavga etmeye başlarlar. Selim, Erkut’a haddini bildirir ve bir daha ailesinin etrafında dolaşmaması için onu uyararak yanında ayrılır. Eve giden Selim, artık Zeynep’le bu Erkut meselesini konuşmaya kararlıdır ama Sitare boş durmayıp yeni bir planla onun önüne geçip, söylediği yalanların ortaya çıkmasını engellemeye çalışır. Gonca ise tam çiftlikten ayrılacakken Ümit’e son kozunu oynar ve Arzu’yla aralarını açıp çiftlikte kalmaya devam edebilmek için büyük bir yalan söyler. Ümit ise ona inanarak çiftlikte kalmasına izin verir.

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 18:21
YORUM EKLE