Aura Eşler Arasındaki İletişimden Çok Etkileniyor!

Evlilikte iletişimin her şeyden önce saygı çerçevesi içerisinde ilerlemesiyle doğru ve güzel yol sağlanılabiliyor. Çocuk sahibi olunması için yine de evliliğin üzerinden üç yıl geçmiş olması sağlıklı ebeveyn olma yolunda eşlerin adımlarını sağlamlaştırıyor. Fakat her şeyden önce aura temizliği tüm ilişkiler için oldukça önemlidir.

Aura Eşler Arasındaki İletişimden Çok Etkileniyor!

Evlilik sürecinde her birey aslında karşısındaki eşine çocukluk deneylerini istemsizce de olsa yansıtmaktadır. Birey çocuk sahibi olmak istese dahi eğer yaymış olduğu enerjiyi dengelemezse çocukluk yaşta yaşamış olduğu ve kendince kurtulamadığı arazları aile birliğinin içine sokacak ve istemeden de olsa bununla yüzleşmek durumunda kalacaktır.

Aslında kişinin yaşadığı iyi ya da kötü her deneyim kişinin kendini yenilemesi ve tekrara düşmemesi için bir fırsattır. Yapılması gerekilen en önemli şey ise yaşanmış olan kötü deneyimlerin farkına varmak ve tekrara düşmemek için eski enerjisinden arınma yoluna gitmesi gerekmektedir.

Kişinin kendisine veya eşine duyduğu öfke enerjilerinin ve aurasının düşmesine neden olmaktadır. Böyle olduğu taktirde kişi enerjisi nedeniyle önce kendine ve yaydığı aura ile karşısındakine zarar vermektedir. Özellikle çocuk sahibi olmak istiyorsanız çocuğunuzu temiz aura ile dünyaya getirmeniz çok psikolojik olarak çok daha mutlu bir ebeveyn olmanıza yardımcı olacaktır.

YORUM EKLE