6 Şubat Pazartesi burç yorumları

6 Şubat Pazartesi burç yorumları nasıl. Hayatımızı artık yıldızlar belirliyor... Şara Eylem Calp yıldızları irdeleyerek burçları yorumladı...

6 Şubat Pazartesi burç yorumları

 Artık sokağa çıkmadan önce "bugün burcum da ne var , demekten kendimizi alamıyoruz... Günlük burç yorumu okumak ve günlük burç yorumuna göre hayatımızı şekillendirmek ne doğru tartışılır ama, yüzyıllardır süre gelen burç yorumlarının bir bilim olduğunu da biliyoruz. Koç, Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak, Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova ve Balık burçlarının yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz..

Sevgili Okurlarım Jüpiter retro hareketine başlamıştır.Şans planeti jüpiterin geri harekette olması,yurtdışı bağlantılı işlerimizde biraz daha dikkatli adım atmamız gerektiğini,Eğitim,Din ve Hukuk alanlarında işlerin biraz daha ağır işleyeceğini ortaya koymaktadır.Bu evre,tembellik yapma isteğimiz yoğunlaşabilir.Ciddi sağlık sıkıntısı olanlar ,Kanser tedavisi görenler açısından olumlu gelişmeler meydana gelebilir...

6 Şubat Pazartesi burç yorumları 

KOÇ:Sevgili Koç,Evlilik ve ortaklık konularında gecikmeler meydana gelebilir.Eşinizle olan iletişiminize özen göstermeniz gerekebilir.

BOĞA:Sevgili Boğa,İş hayatınızla ilgili çalışma temponuz düşebilir.Tembellik yapma ihtiyacı içinde olabilirsiniz.Çalışma arkadaşlarınızla ilgili tartışmalar meydana gelebilir.

İKİZLER:Sevgili İkizler,Çocuklarınızın eğitimiyle alakalı işlerde sıkıntılar meydana gelebilir.Aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sıkıntılar meydana gelebilir...

YENGEÇ:Sevgili Yengeç,Ev alımı ve satımıyla ilgili pek uygun bir dönemden geçmemektesiniz.Ailevi küslükler,yerini barışmalara dönüştürebilir.

ASLAN:Sevgili Aslan,İletişim kurma şekliniz değişebilir.Biraz daha empat olabilirsiniz.Yakın akrabalarınızla olan paylaşımlarınız kuvvetleniyor olacak.

BAŞAK:Sevgili Başak,Maddi manevi konularda beklentilerde gecikmeler meydana gelebilir.Alım satım konularında dikkatli olmalısınız.Malınız ederinin altında satılabilir.

TERAZİ:Sevgili Terazi,Kilo almaya elverişli bir evreye giriyorsunuz.İçinizden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir.Tembellik yapabilirsiniz.

AKREP:Sevgili Akrep,Bu evre dualarınızın cevabını alıyor olacaksınız.Hayalleriniz gerçekleşebilir.Rüyalarınız gerçeğe dönüşebilir.

YAY:Sevgili Yay,Geçmişte yarım bıraktığınız ve gerçekleştiremediğiniz bir konu tekrar gündeme gelebilir.Hiç beklemediğiniz kişilerden sıradışı destekler almanız muhtemeldir.

OĞLAK:Sevgili Oğlak,Kariyerinizle alakalı konularda yenilik yapmamanızda fayda var.Bu evre mevcut işinizi korumalısınız.Önünüze bir çok fırsat çıkabilir.Haziran ayını beklemelisiniz...

KOVA:Sevgili Kova,Yüksek öğrenim ve eğitimle alakalı konularda beklemeler söz konusu olabilir.Hukuki konulara bu evre dikkat etmekte fayda vardır.İstediğiniz ve ertelediğiniz yolculuğa bu evre çıkabilirsiniz...

BALIK:Sevgili Balık,Bu evre kredi ve borç konularında dikkatli olmalısınız..Hayati önem taşıyan ameliyatlara dikkat etmenizde fayda vardır.Sağlığınıza özen göstermelisiniz...

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 11:33
YORUM EKLE