11 Ocak 2017 Çarşamba 21:55
12 Ocak Perşembe Burç Yorumları! Astroloji ne diyor?

Sevgili Astro-Chı okurlarım ,yazılarımı takip eden dostlarım ve okurlarım bilirler,felaket haberleri vermeyi pek sevmem.Gökyüzündeki şavaş,yeryüzünde bizlere de etki ediyor.Açılar inanılmaz.

12 Ocak Perşembe günü Yengeç burcunda bir dolunay yaşıyor olacağız.

Dolunay Pollux yıldızıyla kavuşum yapıyor olacak.Sizlere biraz bu yıldızın etkilerini paylaşmak istiyorum.

Her takımyıldızının olduğu gibi, ikizler takımyıldızının da kendine özgü bir mitolojisi vardır. Eski Yunan mitolojisine göre Pollux ve Castor adlı ikiz kardeş varmış. Bunlardan Castor ölümlü Pollux ise ölümsüzmüş. Bu iki kardeş, zamanın en büyük alimi ve savaş ustası at-adam Chiron tarafından eğitilmiştir. Kardeşler, mitolojide Argo Gemicileri olarak bilinen maceraperest bir gruba katılıp, Tanrı Ares’in altın postunu almak için Ida krallığıyla savaşa girmişler. Bu savaşta Castor öldürülünce Pollux Zeus’tan kendisinin de ölmesini istemiş. Zeus bu iki kardeşin yeryüzündeki örnek dostluk ve sevgilerinin sonsuza dek sürmesi için bu gençlere yer açar. Ayrıca Zeus’un kardeşi Denizler Tanrısı Poseidon da bu iki kardeşe rüzgara hükmedecek güç vermiştir. Bu yüzden bu takımyıldızı eski gemiciler için dinsel değer kazanmıştır. Bu takımyıldızı acılarla gelen duygulardaki empatiyi ortaya koyar.Ölümle gelen acı...

Sevgili Okurlarım birlik ve beraberliğimizi korumamız gerekiyor.Dış güçler her türlü oyunu oynayabilirler.Bu evre çocuklarınızı koruyun.Kendinizi koruyun.Bu vatan hepimizin...Hiçbir siyasi ideoloji içinde kalmadan ,sadece vatanımız için birlik olalım.İnanın zor bir dönemden geçiyoruz.Yukarda ne varsa aşağıda da onu yaşıyoruz.Yengeç burcunda meydana gelecek olan Dolunay,Güneş Oğlak burcunda plutonla kavuşumda yer alıyor.Uranüs koç burcunda gergin açısıyla ,Terazi burcundaki Jüpiter büyük kare açı meydana getiriyor.

Dönüşü olmayan hayati bir olayı ortaya koyuyor.Askeri konular,güvenlikle ilgili sorunlar,terör,duygusal patlamalara açık hale getiriyor.

12 Ocak Perşembe Burç Yorumları! Astroloji ne diyor?

KOÇ
:Sevgili Koç,Gayrimenkul ve ev ile ilgili konularda çok önemli gelişmeler yaşayacaksınız.Dolunay'ın güçlü ışığını 4.evinizde yaşıyor olacaksınız.Ailevi meseleleri çözümleyeceksiniz.Bu evre kriz yönetiminizi sağlamalısınız..

BOĞA:Sevgili Boğa,Yakın akraba ve kardeşlerinizle olan konularda sorumluluklarınız artabilir.İnternet ve yazışmalarla ilgili konularda ufak tefek yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz..İletişiminize dikkat edin.

İKİZLER:Sevgili İkizler,Dolunay ışığını para evinize yansıtıyor olacak.Maddi gelirinizi arttıracağınız gelişmeler söz konusu olabilir.Sizin için daha önceden yaşadığınız maddi sıkıntılara çözüm bulacaksınız...

YENGEÇ:Sevgili Yengeç,Burcunuzda meydana gelecek olan Dolunay tüm yaşamınıza ışık tutuyor olacak.Bu dolunayda yaşamınıza dair tüm sorunları kökünden temizlemek isteyeceksiniz.Evlilik ve ilişki adına yeni kararlar alabilirsiniz.

ASLAN:Sevgili Aslan,Dolunay ışığını 12.evinizde gösteriyor olacak.Bu evre,Psikolojik açıdan kendinizi rahatlatabilirsiniz.Ruhsal açıdan güçleniyor olacaksınız.Muhteşem bir bilinçaltı terapisi yapabilirsiniz.Alkol ,ve Bağımlılık yaratan konularda destek alabilirsiniz...

BAŞAK:Sevgili Başak,Dolunay Işığını,11.evinizde aydınlatıyor olacak.Sosyal yaşamınız adına yeni bir çevreye giriyor olacaksınız.Eskiye ait size sıkıntı veren tüm konuları yaşamınızdan çıkarıyor olacaksınız.

TERAZİ:Sevgili Terazi,Dolunay ışığını 10.evinizde aydınlatıyor olacak.Baba figürü ve üstlerinizle alakalı konularda sorumluluklar artabilir.Kariyeriniz adına çok önemli bir evreye giriyor olacaksınız.

AKREP:Sevgili Akrep,Dolunay ışığını 9.evinizde aydınlatıyor olacak.Bu evre yurtdışı bağlantılı işlerinizle alakalı önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.Farklı bir ülkeye yerleşebilirsiniz.Eğitim adına gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY:Sevgili Yay,Dolunay ışığını 8.evinizde aydınlatıyor olacak.Hukuki konular,Borç ve Alacak,Kredi gibi konularda gelişmeler meydana gelecektir.Finansal açıdan çevrenizin desteğini görecek ve para kazanacaksınız.

OĞLAK:Sevgili Oğlak,Dolunay ışığını 7.evinize yansıtıyor olacak.Bu evre bekar Oğlak burçları ani bir evlilik kararı alabilirler.İlişkilerinizde güven ihtiyacınız artıyor olacak.Kariyeriniz adına keyifli seyahatler sizleri bekliyor olacak...

KOVA:Sevgili Kova,Dolunay ışığını6.evinizde gösteriyor olacak.Sağlığınızla lakalı konularda çözümler yaşıyor olacaksınız.İş hayatınızla alakalı önemli gelişmeler sizleri bekliyor olacak.İşsiz olan Kovalar yeni bir işe başlayabilirler.

BALIK:Sevgili Balık,Dolunay ışığını 5.evinizde aydınlatıyor olacak.Bekar ve yalnız Balık burçları mucizevi bir aşka yelken açıyor olacaklar.Özel hayatınız renkleniyor.Çocuklarınızla ilgili sorumluluğunuz artıyor olacak.

Son Güncelleme: 12.01.2017 01:31
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat: Suç teşkil edecek, içerik ve yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.