Vakıfbank nakit ihtiyacı olan kişilere yeni bir duyuru yapıldı. Vakıfbank acil para ihtiyacınızın olması durumunda sizlere 200 bin TL ödeme vereceğini açıkladı. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden başvuru yaparak düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Nakit ihtiyacı olması durumunda bu bankadan gelir durumunda sıkıntı olmayan kişiler onay alacak ve nakit kredi kullanacaklardır. 

Vakıfbank son nakit kampanyası ile ihtiyacı olan kişilere hizmet vermektedir. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan kişiler başvuru yapmak istiyorsa bu bankanın kredi kampanyasına hızlı bir şekilde katılabilecektir. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan ve 1.91 faiz oranları ile kredi imkanı sunan bu banka üzerinden sizlerde hemen işlem yapabilir ve nakit kredi kullanabilirsiniz. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu

Kamu Bankası olan Vakıfbank, başvuru yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşını kendi bankasına almak istiyor. 200 bin TL kredi aldığınızda krediniz için 24 ay vadeli olarak kredi verilmektedir. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak kişilerin sigortalı çalışan olması durumunda ise toplamda 12 ay, son iş yerinde ise 6 aydır sigortası olması gerekmektedir. Bu şekilde yapacağınız kredi başvurusu için banka kredi notunu 1100 ve üzerinde olmasını istemektedir. 

Akbank açıkladı: 10gün içinde 30bin TL ödeyecek Akbank açıkladı: 10gün içinde 30bin TL ödeyecek

va52-32

Vakıfbank kredi başvuru şartlarına uygun olan kişiler nakit onay almak istiyorsa en yakın banka şubesine giderek veya bankanın bireysel müşteri temsilcisi ile başvuru yapacaksa kimlik ve gelir belgesi yanında götürmesi gerekmektedir. Başvuru sonrasında şube yetkisinde maaşın belirli katlarına göre kredi verilecektir. Vakıfbank üzerinden emekli olan kişiler ise emekli maaş hesaplarına göre nakit kredi imkanından faydalanır. Maaşınızı Vakıfbank şubelerine taşırsanız, başvuru yapmak için hemen işlemlerinizi daha kolay bir şekilde banka şubesinden yapabilirsiniz.