Vakıfbank 5000 TL Kredi Kampanyası Duyurdu, Aylık Ödeme Yok, Şartsız Verilecek

Vakıfbank 5000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli Kredi verilecek.

Ekonomi 18.11.2021 - 10:43 18.11.2021 - 10:43 Vural Pars

Ülkemizin kamu Bankası olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5000 TL ödeme yapacağını duyurdu. Daha önce banka üzerinden kredi başvurusu yapan ve kredi onayı alamayan müşteriler 5000 TL'ye kadar düşük faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisi

Vakıfbank üzerinden kullanılabilecek. Vakıfbank yapmış olduğu Bu kampanyada 5000 TL kredi vereceği müşterilerden bazı şartlar isteyecek.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda aynı gün içerisinde kredi başvurusu yapabilir ve yine aynı gün içerisinde kredi onayı alabilirsiniz. 

Vakıfbank 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesi yardımcı olacaktır. Vakıfbank şubelerine giderken kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir başvuru sonucunu 5 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Vakıfbank 5000 TL kredi onayı almak istiyorsanız kredi notu 1100 ve üzerinde olan bir müşteri olmanız sigortalı olarak çalışan veya emekli olan bir kişi olmanız gerekmektedir. Vakıfbank 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme ve daha sonraki taksit ödemelerinde de 3 aydan 3 aya ödeme imkanı sağlayarak aylık ödeme olmadan Kredi imkanı sağlamaktadır. 

va5-7

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşı bu bankadan alınması şartı ile kredi onayı verilir. VakıfBank emekli kredisi başvurusu yapmak için 5.000 TL ve üzerinde işlem yapabilir düşük kredi notumuz olsa bile kredi onayı alabilirsiniz.

Vakıfbank 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca mobil uygulama üzerinden banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde hesabınıza yatırılacak. Vakıfbank 5000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler kendi Vakıfbank hesabı üzerinden aldıkları internet bankacılığı şifresi ile birlikte kredi başvurusu yapabilir onaylanan tutar hemen kendi Vakıfbank hesabı üzerinden alabilir. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden verilen ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan bu kredileri almak için banka kredi şartlarına uygun olup düşük faiz oranları ile işlem yapacaklardır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@