Türkiye Kuşatılırken….

Yeryüzü mescidimiz ve gökyüzü kubbemiz, koruyucumuz Hakk,  gücümüz Adaletimiz…

Batı ile aramızdaki en büyük farktır, sömürü için ülkeleri işgal etmemek. Batı sömürecek topraklar için milletleri katlederek işgal ettiği coğrafyalarda hüküm sürerken, biz zalimlerin karşısında durup, yeryüzüne adalet, barış ve huzur hakim olsun diye kıtadan kıtaya seferler ve fetihler yaptık. Ölüm ve zulüm yayıp yeryüzünde bozgunculuk yapan zalimler ile barış ve huzur getirdiği coğrafyalarda mazlumların gücü olan milletimiz arasındaki mücadele ilelebet devam edecektir. 

Tarihin gizini bulmak adına tapınaklarının altı için Kudüs’ü kana buladılar. Haçlı ordusu adı altında Anadolu ve Ortadoğu ve Avrupa’da şeytani katliamlar yaptılar. Yenidünyanın keşfinden sonra başta altın olmak üzere zenginlikler için milyonlarca insanı katlettiler. İnsanlığın alnına sürülen kara leke olan petrol kuyuları için Arap topraklarını kan kuyularına çevirdiler. Siyonist İsrail adında tarihin ilk terör devletini kurdular. İran Pagan devletini kurdular. Bahar adı altında ülkeleri yıkıp liderleri katlettiler. Milleti tarafından sevilmiş ve seçilmiş liderleri zindana atıp, demokrasi havarisi batılı ülkelerin nezaretinde günümüz firavununu darbe ile iktidara taşıdılar. 

Dünyanın çektiği tüm acıların, dökülen her damla kanın ve gözyaşının ardında saklı olan batıl karanlık; katliamlarına demokrasi, zulümlerine medenileşme ve ahlaksızlıklarına özgürleşme diyerek insanlığın etrafını sinsice kuşatmaya devam etmektedir. Katliamlar tarihinin sahnedeki isimleri hep değişti. Sahne önünde Napolyon, Mussolini, Hitler, Churchill, Bush, Obama, Merkel, Sisi gibi milyonlarca insanın katliamına imza atan katillerin ismi olsa da, perde arkasında insanlığın kaderini elinde tutmaya çalışan ve yeni bir din ile yeni bir dünya düzeni kurma düşü peşinde koşanların olduğu ve hepsinin soy ağaçlarının Kabil’e ulaştığı muhakkaktır.

Aradığını Ortadoğu’da bulamayan, beslediği terör örgütlerinden umduğunu elde edemeyen, insanlık tarihi boyunca kötü ve kötülükle işbirliği yapan Siyonist baronlar şimdi kolları sıvayıp, kuşatma ve işgal sürecini bizzat yönetecekleri nihai günlerin hazırlıklarına giriştirler.
Ülkemizde ve dünyada olanlar tarihin yansıması olmakla beraber, kutuplaşma ve kamplaşmaları anlayabilmek içinde ittifakların ve müttefiklerin kimlerden oluştuğunu görmek gerekir.

FETÖ ile PKK gizli işbirliği yapıyorsa, 90 yıllık İslam düşmanı CHP ile Saadet yakınlaşıyorsa, NATO üyesi Amerika yine NATO üyesi olan ülkemize karşı terör örgütlerine koruyucu olarak bayrağını açıyorsa, Siyonizm gölgesindeki Vatikan Hristiyan Avrupa’yı savaş için topluyorsa ve İslam devleti olduğunu iddia eden İran Müslümanları katlediyorsa, olayların avuntu taraflarıyla değil hakikatler üzerinde ittifaklara bakmak zaruri olacaktır.

Sınırlarımız etrafındaki ateşi yakan batılı devletlerin batıl hizmetkarlığı zalim katliamlarının asıl sebebi olsa da, onlar dünyaya hala demokrasi ve insanlık masalları anlatarak kanlı yalanlarına sosyalist maskeler uydurmaya çalışmaktadır. Sosyalist düşler peşinde koşan ruhları şeytana satılmış terör örgütleriyle, şeytanla işbirliği yaparak dünyayı batıl bir cehenneme çevirmeye çalışan terör devletlerinin işbirliği işte bu yüzdendir.

Anadolu işgalini İncirlik üssünden planlamaya çalışanlar, Kıblesi Vatikan İmamı Papa olan İslam düşmanı FETÖ terör örgütünü 50 senedir besleyenler, Osmanlı’yı yıkıp hilafeti kaldıranların emanetçisi CHP üzerinden ATAİST olduğunu iddia eden Ateist kadroları devlet içine yerleştirenler, Türkiye’nin doğu ve güneydoğusu ile Ortadoğu’nun kuzeyini planlamak için PKK, YPG, PYD ile iş tutanlarla terör örgütlerine sırtını yaslayanlar ve DEAŞ üzerinden İslam’ı terörizm ve Müslümanı terörist olarak göstermeye çalışanların hepsi bir ve beraberdir. Hepsi aynı ve tek merkezden yönetilir. Bu örgütlerin üyeleri sözüm ona kutsal hedefleri üzerinden BATILA karşı çalıştığına inanarak batıla kul, köle ve hizmetçi olurlar.
Tüm bu teröristik yapılar Türkiye’yi hedef alır.  Böylece Türkiye bir anda; 

İslam’ın
Sosyalizmin
Kemalizmin
Komünizmin
Cumhuriyetin
Demokrasinin
Hilafetin
Ateizmin

Ortak düşmanı olarak gösterilir ki bu süreç sadece ve tamamen bir algı operasyonunun zihinleri kuşatmasıdır. 

Batılın çocukları olan İran’ın sözde İslam Cumhuriyeti, İsrail Siyonizmi ve Batı Sosyalizmi aynı safta yer alarak kutsal ittifakları ile ülkemize saldırırken, kendilerine aydın diyen terör ProPagandistleride bu şer merkezlerinin sözcü ve savunucusu oldular.

Türkiye 100 senelik tarihinin en etkin dış politikasını kararlılıkla yürütülen terörle mücadele ile birleştirdi. Bu sebeple Türkiye düşmanlığının ana sebebi olan İslam düşmanlığına Türkiye’nin teröre indirdiği darbelerde eklenmiştir. Terör örgütleri üzerinden ülkemize savaş açan Almanya, Amerika, Fransa gibi ülkeler, beslediği teröristler ve terör örgütleri içinde etkisiz hale getirilen kendi ordularının mensubu asker ve subayları sebebiyle Türkiye’nin terör operasyonlarına son vermesini istiyorlar. 

Terör eliyle amacına ulaşamayan batı, Türkiye ile direk savaşı da göze alamamaktadır. Türkiye’yi savaşa sokmak veya savaşı Türkiye’ye taşımak stratejilerinde başarısız olan Amerika şimdi terörü silahlandırıyor. Terör örgütlerine stratejik, finansal ve lojistik konularda her tür desteğini esirgemeyen Amerika şimdi ağır silahlarla donattığı terör örgütleri eliyle ülkemize saldıracağı günlerin hazırlıklarına hız kesmeden devam etmektedir. 
Savunmasız insanlar Esed tarafından katledilirken TIR durduran hainlerin savunucusu, Amerikan  bezi altında huzur bulup bir Batıl pasaport ve vatandaşlık için devletini ve milletini satan kiralık kalemler şimdi nerede, şimdi neden kör sağır ve dilsizler?

Tarihsel süreç boyunca sayısız işgal girişimi, kuşatma, ihanetler yaşayan devletlerimiz ve milletimiz asla boyun eğmedi bugünde eğmeyecek. Devletimiz ve milletimiz yönünü hep kendisi çizdi bugünde kendisi çizecek. 

Dahili ve harici düşman ve hainler anlayacaklar ki;
Düşman ve hainler, hainlik ve düşmanlıkları ile Türkiye’nin istikamet ve istiklaline zarar veremez, ancak ve ancak kendi acı ve hazin sonlarını hazırlamış olurlar….

YORUM EKLE
YORUMLAR
Azad Zaimoğlu
Azad Zaimoğlu - 1 yıl Önce

Türkiyeyi savaşa çekmek isteyenler, Türkiye'nin yükselişini istemeyenlerdir.
İNCİRLİK KAPATILSIN
Azad Zaimoğlu

Köksal Yüzbaşıoğulları
Köksal Yüzbaşıoğulları - 1 yıl Önce

Çok güzel bir analiz Türkiye'nin içinden geçtiği ve bulunduğu durum ancak bu kadar izah edilebilir

Yücel
Yücel - 1 yıl Önce

SAVUNMA ZAMANI DEĞİL, SALDIRMA ZAMANI.