Skype Yeniden Tasarlanacak

Microsoft’un geliştirdiği ve tüm dünyada oldukça popüler olan mesajlaşma uygulaması Skype, yeniden tasarlanacak. İnsanların aileleri ve arkadaşlarıyla ya da iş amacıyla kullandığı Skype, şimdi daha da kullanıcı dostu olacak.

Skype Yeniden Tasarlanacak

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji firması Microsoft’un ürettiği Skype, dünyanın her bölgesinde sıklıkla kullanılıyor. En çok kullanılan görüşme ve mesajlaşma servisleri arasında yer alan Skype, artık daha çok kullanıcı dostu olacak. Kullanıcılarından gelen geri bildirimlere cevap veren Microsoft, Skype’ı yeniden tasarlamayı planlıyor. Yeni gelecek güncelleme ile Skype’a çeşitli güncellemeler sağlanacak.

GÜNCELLEME ANDROİD KULLANICILARINA GELECEK

Bu güncelleme ilk olarak Android kullanıcıları için gelecek. İlk olarak beta sürümünü denemek isteyen kullanıcılara yeni güncellenecek olan versiyon erken verilecek. Ayrıca Skype, yeni bir tasarıma kavuştu. Daha gelişmiş bir görünüme sahip olan Skype, birbirinden farklı özellikleri de bünyesinde barındıracak.

Skype uygulamasında Android kullanıcıları için bir de arama özelliği yerleştirildi. Skype’ın içerisine yerleştirilen Bing Arama Motoru ile kullanıcılar istediği bilgilere kolaylıkla ulaşabilecek. Ayrıca Skype uygulamasına Giphy entegrasyonu yapılacak ve kullanıcılar kendi aralarında kolaylıkla GIF dosyaları gönderebilecek. Öte yandan kullanıcılar mesajlarda yeni emojilere ve tepkilere de kavuşmuş olacak. Henüz güncellemeler her kullanıcı için uygun hale getirilmedi. Ancak ilk olarak beta sürümü denemek isteyen kullanıcılara verilecek. Android için yayınlanacak olan güncelleme daha sonra iOS ve Windows sürümlerine de gelebilir.

YORUM EKLE