iPhone 7’lere Özel Moment Kamera

Akıllı telefonlar için üretilen aparatlar oldukça beğeniliyor. Bilindiği üzere çok sayıda batarya kılıfı üretiliyordu. Ancak ek modüller olan parçalar da üretilebiliyor. iPhone 7 için ve iPhone 7 Plus’ın iyi olan kamerası bu aparat ile müthiş bir hale gelecek.

iPhone 7’lere Özel Moment Kamera

Son yıllarda akıllı telefonların özellikleri yanı sıra ek modülleri bulunan parçalar da üretiliyor. Bilindiği üzere aksesuar üretimi olarak batarya kılıfı üretiliyordu. Ancak bu modelin yanı sıra çeşitli modüllerin bulunduğu aksesuarlar da üretiliyordu. Üretilen bu aparatlar LG, Samsung, HTC gibi Android cihazlarda kullanılıyordu. Aksesuar üreticilerinin yeni hedefi ise Apple’ın efsane telefonlarından iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için oldu.

Moment adlı bir üretici Kickstarter projesi ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a özgü ek modüllere sahip aksesuarlar tanıtılıyor. Photo Case ve Moment Battery Photo Case ile yatırımcıların karşısına çıkan Moment, önümüzdeki günlerde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için yeni aksesuarları üretmenin planlarını yapıyor.

DAHA KALİTELİ OLACAK

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için üretilecek olan bu kılıflar bataryalı halde olacak. Ayrıca bu batarya kılıfların genişçe bir lensi bulunacak. Bu lens ile oldukça kaliteli olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kamerası, müthiş bir hale gelecek.

Yeni üretilecek olan aksesuarların fiyatlarının ise değişken olacağı belirtildi. Her gelire ifade edecek olan aksesuarlar şimdiden büyük ilgi görüyor.  

YORUM EKLE