Huawei'nin Amiral Gemisi P10 Tanıtıldı

Huawei amiral gemisi olarak bilinen telefon modeli P10’u tanıttı. Telefon lansmanı tasarım ve sanat konusunda dünyanın en önemli isimleri ile birlikte tanıtıldı.

Huawei'nin Amiral Gemisi P10 Tanıtıldı

Huawei, yeni projesi ile birlikte teknoloji ve sanatı bir araya getirdi. Dünyaca ünlü fotoğraf makinesi markası Leica ile işbirliğiyle portre fotoğrafçılığında yeni bir soluk yaratan son telefon modeli p10, Vogue Türkiye ile birlikte gerçekleştirdiği özel bir davet ile tanıtıldı.

Lansmana aralarında Akasya Aslıtürkmen, Arhan-Evren Kayar, Aslı Ogay, Batya Kebudi, Beste Yurttaş, Bünyamin Aydın, Dilara Koçak, Doğuş Çabakçor, Elif Edes, Erdil Yaşaroğlu, Begüm Kütük, Ferhan-Derya Şensoy, Feryal Gülman, Gökay Gündoğdu, Hakan Öztürk, Pelin Atay, Levent Erden, Niyazi Erdoğan, Özlem Dalga, Tuba Ergin, Özlem Güsar, Yasemin Taciroğlu, Zeynep Üner ve Zuhal-Ceylan Pirinççioğlu gibi isimlerin bulunduğu sanat, cemiyet, tasarım, dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

ÇİFT ARKA KAMERA

Huawei, tanıttığı yeni telefonda çift arka kameraya yer veriyor. Portrelerde Leica görüntü tarzını yaratabilmek için dünyanın en son gelişmiş fotoğrafçılık teknolojisinden yararlanan Huawei P10 ve P10 Plus, sanatsal bir stüdyonun tüm gereçlerini cebinize sığdırıyor. Stüdyo tarzı ışıklandırma ve 3D yüz tanıma teknolojisi ile, fotoğraflarda her ortamda iyi bir sonuç elde etme imkanı sunuyor. Çevresel ışık değişimini algılayan ve buna göre uygun çekim bileşenlerini saptayan Huawei P10, kusursuz selfie çekimleri gerçekleştiriyor. Tanıtılan bu son teknoloji telefonun ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2017, 22:09
YORUM EKLE