Galaxy S8’in Kılıf Görüntüleri İnternete Sızdı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, son modeli Galaxy S8 ile üzerinde bulunan kötü prestiji silmeyi amaçlıyor. Bilindiği üzere daha önce Galaxy Note 7 modelinde patlama ve alev alma sorunu yaşamıştı. Yeni bir sayfa açmak isteyen Samsung’un Galaxy S8’e özel yeni resmi kılıfı da yayınlandı.

Galaxy S8’in Kılıf Görüntüleri İnternete Sızdı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, akıllı telefon piyasasında söz sahibi olmaya devam etmek istiyor. Daha önce çıkardığı Galaxy ve Note modelleri ile herkesin favorisi haline gelen Samsung, batarya kısmında yaşadığı sorunlar nedeniyle ciddi bir prestij kaybına uğramıştı. Bunun üstesinden gelmek isteyen Samsung şirketi, yeni telefonu Galaxy S8’i piyasaya sürecek. Home tuşunu kaldıran ve parmak izi sensörünü de arka yüze alan Samsung şirketi, kullanıcılarına performansı yüksek bir model sunmak istiyor. Öte yandan internette Samsung Galaxy S8 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son yayınlanan fotoğraflarda ise Samsung Galaxy S8’e ait resmi bir kılıf olduğu belirtildi. Fotoğrafın gerçek olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

RESMİ KILIF OLARAK TANITILDI

5,7 inçlik dev ekranı ile Galaxy S8 ve 6,2 inçlik ekranı ile Galaxy S8 Plus olarak karşımıza çıkacak olan modeller için yeni bir iddia ortaya atıldı. İnternette yayınlanan fotoğraflarda ise Galaxy S8’e ait bir kılıf olduğu belirtildi. Kılıfların ise Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 15:10
YORUM EKLE