Epic Games Ücretsiz Oyunlar 1-2 Ocak Listesinde Hangi Oyun Var?

Epic Games her gün birbirinden popüler ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. 2 Ocak Cumartesi günü hangi oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarının hizmetine sunacağı ise merak konusu oldu.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar 1-2 Ocak Listesinde Hangi Oyun Var?

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Epic Games, her gün kullanıcılarına ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 171 TL olan oyunu 24 saatliğine kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan firmanın oyun etkinlikleri yakından takip ediliyor. Firmanın kampanyaları her gün yenileniyor ve oyunseverlere 24 saat geçerli olan ücretsiz alışveriş imkanı sunuluyor. Günün ücretsiz oyununu listesine ekleyen oyuncular bu oyunları ömür boyu herhangi bir ücret ödemeden kullanabiliyorlar.

Epic Games Bugünün Ücretsiz Oyunu

Kuzey Carolina merkezli oyun firması geçtiğimiz gün 171 lira değerindeki Jurassic World Evolution oyununu kullanıcılara ücretsiz olarak sundu. Saat 19.00'a kadar oyunu listesine ekleyen oyunseverler artık bu oyunu istedikleri zaman herhangi bir para ödemeden oynama hakkına sahip oldular.

Geçtiğimiz dönemde sırasıyla; 

Cities: Skylines

Oddworld: New ‘n’ Tasty

The Long Dark

Defense Grid: The Awakening

Alien: Isolation

Metro 2033 Redux

Tropico 5

Inside

Darkest Dungeon

My Time At Port

Night In The Woods

Stranded Deep

Solitairica

Torchlight II

Bu oyunlar kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunulmuştu. Peki Epic Games tarafından yıl sonu başlatılan bu ücretsiz oyun kampanyaları devam edecek mi? Yeni oyunlar ücretsiz olarak kullanıcılara verilecek mi?

Yapılan açıklamaya göre Epic Games kullanıcılarına son bir oyun daha ücretsiz olarak verilecek ve ardından bu kampanya sona erecek. Belki de kullanıcıların yoğun ısrarlarını kıramayan Epic Games ekibi ücretsiz oyun kampanyasını yeniden uzatır. Ne dersiniz?

YÜZDE 75 İNDİRİM DEVAM EDİYOR!

Epic Games yaptığı son açıklamada yarı yıl tatili hediyesi olarak 7 Ocak tarihine kadar efsane oyunlarda yüzde 75 indirim yapacağını açıkladı. EPIC KUPONUMU AL seçeneğine tıklayan kullanıcılara sınırsız sayıda 60 TL değerinde kupon ve binlerce oyunda indirim yapılacak. Ayrıca 15 gün devam edecek ücretsiz oyun haklarından da yararlanabileceksiniz.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 21:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER