TEB 8000 TL, 36 Ay Vadeli, 3 Ay Ertelemeli, Kredi Kampanyasını Sabah Başlattı, Son Dakika!

TEB bankası 8 bin TL'ye kadar yapmış olduğu kredi ödemelerinde 36 ay vadeye kadar verip taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapma imkanı müşterilerine sunmaktadır. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 16.09.2021 - 10:40 16.09.2021 - 10:41 Vural Pars

TEB Bankası 8000 TL hemen ödeme yapacağı Kredi kampanyasını duyurdu. TEB Bankası üzerinden 8 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına hemen başvuru yapabilirsiniz. TEB bankası 8 bin TL'ye kadar yapmış olduğu kredi ödemelerinde 36 ay vadeye kadar verip taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapma imkanı müşterilerine sunmaktadır.

TEB bankası 8 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi vereceği müşterilerini belirtilen şartlar dahilinde hızlı bir şekilde onay vereceğini Kendi resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. TEB Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran kişiler Bu değerlendirmelere takılarak hızlı bir şekilde ne kadar kredi onayı alacağını veya kredi onayı olup olmayacağını görebilecekler. 

TEB Bankası 8000 TL kredi başvurusu

TEB Bankası üzerinden 8 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak kredilerini kullanabilir. TEB bankası 8 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka üzerinden 4466 numarasına SMS atarak hemen hızlı bir şekilde Kredi sonucumuzu 5 dakikada görebilirsiniz. TEB Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunu bu şekilde yapmak istiyorsanız t.c. kimlik numaranızı 4466 numarasını mesaj olarak gönderebilirsiniz. 44 66 numarasına göndereceğiniz mi saç ücretli bir mesaj olacağı için banka sizlere bu Kredi hakkında detaylı bilgileri SMS ücreti ödemeniz durumunda söyleyecektir. 

23423421-HXil_cover

8 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi başvurusu alıp hemen aynı gün içinde kredi onayı almak istiyorsanız size en yakın TEB Bankası şubesine giderek kimlikle birlikte Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. TEB bankası 8 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapacak olan müşterilerine hızlı bir şekilde kredi onayı verecek ve onaylanan tutar kadar kredilerinde hemen aynı gün içerisinde hesaplarına yatıracaktır.

TEB Bankası kredi notu 1400 ve üzerinde olan kişilere internet bankacılığı üzerinden de online ihtiyaç kredisi kampanyasına sokuyor. 8000 TL ve düşük faiz oranları ile verilecek olan online ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler TEB Bankası internet bankacılığı şifresi ile birlikte cepteteb mobil uygulamasına girerek buradan Kredi başvurusunda bulunabilir onaylanan krediyi de hesaba yatırabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@