Tosic İlk Kez Açıklama Yaptı

Beşiktaş Fenerbahçe derbisi sırasında yaşanan gerginlik dolu anların ardından konu hakkında Tosic ilk kez açıklama yapmayı tercih etti.

Tosic İlk Kez Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz günlerde oynanan Beşiktaş ile Fenerbahçe derbisi sırasında istenmeyen çeşitli görüntülerin ortaya çıktığı öğrenildi. Bunun ardından iki takımın oyuncuları arasında yaşanan gerginliğin kısa sürede izleyicilere de yansıması sonrasında sahalarda görülmesin istemediğimiz görüntüler ortaya çıkmış özellikle ünlü futbolcu Tosic ile Van Persie arasında bir kriz yaşanmıştı. İki futbolcu arasında yaşanan fiziksel temas sonrasında hakemler konu hakkında bazı uygulamalar yaparak Beşiktaşlı futbolcunun sahadan çıkarılmasını sağlamışlardı. 

Tosic tarafından ünlü futbolcu Van Persie'ye atılan kafa sonrasında kırmızı kart alarak sahadan çıkarılması sonrasında 200 bin lira para cezasının alması çok konuşulanlar arasında yerini almıştı. Bunun ardından ünlü futbolcu birkaç gündür basında çıkan çeşitli haberlere açıklık getirebilmek için konu hakkında ilk kez açıklama yaptı. Bu açıklama sonrasında kendisinin karşı tarafın oyuncusu tarafından oyuna geldiğini belirtirken bunun ardından kendisinin de oyuna geldiği için hatalı olduğunu kabul etti. 

Kavga sırasında karşıdaki oyuncuya herhangi bir sert müdahalede bulunmadığını, üzerine geldiği için sadece kafası ile ittirdiğini ancak karşıdaki oyuncunun profesyonel bir şekilde hem hakeme hem de seyircilere oynaması sonrasında kafa atmış gibi göründüğünü, aslında Van Persie'nin kendisini sert bir şekilde yere attığını dile getirdi. Kavganın alevlenmesinde en önemli etkenin karşı takımın oyuncusunun ailesini ve özellikle karısını hedef alan çirkin bir küfür ettiği için gerçekleştirdiğini dile getirirken tüm seyircilerden özür dilediğini açıkladı. 

YORUM EKLE