Son Dakika Dorukhan Toköz Fenerbahçe'de! Dorukhan Fenerbahçe'yle anlaştı!

Transfer döneminde asrın çalımı Fenerbahçe'den Beşiktaş'a geliyor. Sözleşmesi bitecek olan Dorukhan Toköz, Fenerbahçe ile her konuda anlaştı. Dorukhan Toköz yakın çevresinden edinilen bilgiye göre Dorukhan Toköz Fenerbahçe'yle her konuda anlaştı. Transferin mimarı yine Emre Belözoğlu.

Son Dakika Dorukhan Toköz Fenerbahçe'de! Dorukhan Fenerbahçe'yle anlaştı!

Fenerbahçe'den transfer bombası! Sarı Lacıvertli ekip, Beşiktaş'la sözleşme imzalamama kararı alan Dorukhan Toköz'ü renklerine bağladı. Dorukhan Toköz kendisine 3+1 yıllığına Fenerbahçe'li yapan sözleşmeyi imzaladığı öğrenildi.

Dorukhan Toköz Fenerbahçe'de

Fenerbahçe'den Dorukhan Toköz hamlesi geldi. Orta sahada Sosa ve Gustavo'dan istediğini alamayan Fenerbahçe, Sosa'yı göndererek yerine Dorukhan Toköz'ü almak istiyordu. 1 aydır Beşiktaş'la sözleşme konusunda anlaşamayan Dorukhan Toköz, Fenerbahçe ile her konuda anlaştı. Dorukhan, devre arasında bırakın gideyim alacaklarımdan vazgeçeyim hamlesiyle Beşiktaş'ı da ikna edeceği öğrenildi.

Emre Belözoğlu bombayı patlattı!

Fenerbahçe'de transferin başında yine Emre Belözoğlu'nun olduğu öğrenildi. Çok gizli bir operayon yapan Emre Belözoğlu, Dorukhan Toköz'le her konuda anlaşarak transferi bitirdi. Bu transfer için Ali Koç'tan tebrik aldığı öğrenildi.

Dorukhan'dan flaş hamle!

Fenerbahçe ile ön sözleşme imzalayan Dorukhan Toköz, daha önce Fenerbahçe derbisiyle ilgili yaptığı paylaşımları kaldırdığı öğrenildi. Dorukhan Beşiktaş kulübüyle 5 milyon TL imza parası nedeniyle anlaşamamıştı. Fenerbahçe hem imza parası verecek hem maaşını yüksek vereceği öğrenildi.

Dorukhan Toköz, sezon sonunu beklemeden devre arasında Fenerbahçe forması giyecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER