Sergen Yalçın’a X Kişisi Diyen Nazlı Canyurt'a Tepkiler Derken Kadın Spiker Manşeti Atanlara da Tepkiler Gecikmedi!

Beın Sports spikeri Nazlı Canyurt'un programda Sergen Yalçın'dan X kişisi diye bahsetmesi Sergen Yalçın hayranları ile Fatih Terim düşmanlarını ayağa kaldırdı. Tepkilerin bazıları cinsiyetçi küfürler şeklinde yer aldı. Yeni Çağ gazetesinin Nazlı Canyurt için kullandığı "Kadın Spiker" ifadesi ise aleni olarak cinsiyetçi bir aşağılama olarak tepki aldı.

Sergen Yalçın’a X Kişisi Diyen Nazlı Canyurt'a Tepkiler Derken Kadın Spiker Manşeti Atanlara da Tepkiler Gecikmedi!

Karagümrük - Galatasaray maçını yorumlayan Bein Sports spikeri Nazlı Canyurt'a sosyal medyada tepkiler binmedi. Beın Sports spikeri Nazlı Canyurt'un Sergen Yalçın'dan X kişisi diye bahsetmesi Galatasaray düşmanlarını ayağa kaldırdı. Sosyal medya da Nazlı Canyurt'un Beşiktaş düşmanı olduğu ve Fatih Terim'in nikah şahidi olduğu yazıldı. Tepkilerin bazıları cinsiyetçi küfürleri dahi buldu. Yeni Çağ gazetesinin Nazlı Canyurt için kullandığı "Kadın Spiker" ifadesi ise aleni olarak cinsiyetçi bir aşağılama olarak yorumlandı.

Bein Sports spikeri Nazlı Canyurt, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Karagümrük maçında kırmızı kart görmesi üzerine yorum yaparken, "90 dakika hakemi boğmuş boğmuş x hoca( Sergen Yalçın kast ediyor ) " ifadelerini kullandı. Bein Sports spikeri Nazlı Canyurt'un bu ifadesi Beşiktaş taraftarlarını ayağa kaldırdı.

Sosyal medyada Beşiktaş ve Fenerbahçeli taraftarlar Beın Sports spikeri Nazlı Canyurt'un Fatih Terim’i güzellediğini ileri sürdü. Taraftarlar, Nazlı Canyurt'un eski fotoğraflarına yayınladı..

Bein Sports spikeri Nazlı Canyurt'un 3 ay önce evlendiğini ve nikah şahidinin Fatih Terim olduğunu söyleyen taraftarlar bu fotoğrafları paylaşarak yayıncı kuruluşa tepki gösterdi.

Nazlı Canyurt'un sosyal medyada aldığı tepkilerin bazıları cinsiyetçi hakaret ve küfürleri dahi buldu. İşte Bein Sports spikeri Nazlı Canyurt'a gelen tepkiler;

"Tarafsız yayıncı kuruluşta Sergen Hocamıza ‘x’ diye hitab eden, Fatih Terim’i aklamaya çalışan Nazlı Canyurt adlı hanfendinin 3 ay evvel nikah şahitliğini Fatih Terim’in yaptığını biliyor muydunuz? Lütfen rt, tüm Türkiye malum medyaya rağmen tüm gerçekleri çıplaklığı ile görsün."

"X değil! 10'u herkes tanır! #SergenYalçın"

"Nazlı Canyurt’u tanıyalım azılı @Besiktas düşmalığıyla bilinip Nikah şahitliğini imPARAtor yapmıştır ve bu hadsiz Sergen hocamızı örnek gösterirken X hoca diye hitap ediyor birzamanlar cemaatçi tvde sunuculuk yaparken şimdi@beINSPORTS_TR ’da #HaddiniBilNazlıCanyurt "

NAZLI CANYURT AÇIKLAMA YAPTI!

Tepkiler sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Nazlı Canyurt, Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın için kullandığı ifadeler nedeniyle üzgün olduğu söyledi ve şu açıklamaya yer verdi;

"Fatih Karagümrük-Galatasaray maçından sonra Deniz Çoban ile Bein Sports stüdyolarında gerçekleştirdiğimiz yayın esnasında söylediğim sözlerin ardından Beşiktaş camiasının yaptığı açıklamaları üzüntüyle takip ettim.

Canlı yayındaki ifadelerim çarpıtıldığı için tam anlamıyla bir yanlış anlaşılmanın söz konusu olduğu düşüncesindeyim.

Sayın Ahmet Nur Çebi'nin sözlerinden anlıyorum ki, Sayın Sergen Yalçın'ı ve Beşiktaş camiasını istemeden de olsa incitmişim. Çok üzgün olduğumu belirtmek isterim."

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER