Şenol Güneş Oyunculara Fırça!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, son kaybedilen maç sonrası soyunma odasına indi. Cezalı olması sebebiyle maç bittikten 15 dakika sonra soyunma odasına girebilen Şenol Güneş, oyuncularına kızdı.

Şenol Güneş Oyunculara Fırça!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kaybedilen Kardemir Karabükspor maçı sonrası oyuncularına kızdı. Bilindiği üzere Beşiktaş ile Kardemir Karabükspor karşı karşıya gelmiş. Maçı Karabükspor 2-1 kazanarak 3 puanı kazanan taraf olmuştu. Şampiyonluk yolunda ağır bir yara alan Beşiktaş, rakiplerinin kazanması durumunda puan farkı azalacak. Bilindiği üzere Başakşehir ile 2 Galatasaray ile arasında 5 puan fark bulunuyordu. Rakipleri Başakşehir ve Galatasaray’ın kazanması durumunda Beşiktaş liderliğe Başakşehir’e kaptırabilir. Galatasaray’da puan farkını 2’ye indirmeyi planlıyor. Beşiktaş’ta kaybedilen puan sonrası teknik direktör Şenol Güneş soyunma odasına indi.

EN KÖTÜ MAÇIMIZI OYNADIK

Sezon başından beridir oynadıkları en kötü maç olduğunu belirten Şenol Güneş, “Maç kazanabilirsiniz, kaybedebilirsiniz. Ancak kötü oynamaya hakkınız yok. Bugün burada kaybettiğiniz için kızmıyorum. Kötü bir oyun sergilediğiniz için kızıyorum. Şampiyonluk yolunda kötü bir oyun sergilemeniz mümkün değil. Bu sezon en kötü oynadığımız maçlardan biriydi” dedi.

Bilindiği üzere Şenol Güneş son oynanan Fenerbahçe maçında sergilediği sportmenlik dışı hareketler nedeniyle 1 maç ceza almıştı. Cezalı olması nedeniyle maçı tribünde takip eden ve maç bittikten sonra 15 dakika soyunma odasına inemeyen Şenol Güneş, cezasının bitmesi üzerine soyunma odasına girerek futbolcularına tepki gösterdi.

YORUM EKLE