Sarı-lacivertlilerin Kongre Üyesi Oğuzhan Sarıoğlu Evinde Ölü Bulundu

Fenerbahçe Spor Kulübü üyesi iş insanı Oğuzhan Sarıoğlu evinde ölü bulundu. Kendisine ulaşamayan arkadaşları çilingir yardımı ile kapıyı açtı ve şok oldu.

Sarı-lacivertlilerin Kongre Üyesi Oğuzhan Sarıoğlu Evinde Ölü Bulundu

Fenerbahçe takımının Spor Kulübü üyesi ve iş insanı olan Oğuzhan Sarıoğlu’nun evinde ölü olarak bulunması futbol camiasında adeta şok etkisi yarattı. Korona virüs testinden pozitif sonuç aldığı öğrenilen 41 yaşındaki Sarıoğlu, bir süredir evinde tedavi altındaydı. Evinde ölü olarak bulunduğu öğrenilen Fenerbahçe Spor Kulübü üyesi Sarıoğlu’nun cansız bedeni kesin ölüm nedeninin belirlenmesi adına Adli Tıp Kurumu’na gönderildi ve incelemelerin sürdüğü açıklandı.

Sarı- lacivertli takımın 41 yaşında olan Spor Kulübü üyesi iş insanı Oğuzhan Sarıoğlu’nun Beyoğlu Cihangir’de oturduğu evde ölü olarak bulunduğu açıklandı. Kendisinden bir süredir haber alamayan Sarıoğlu’nun arkadaşları sabah saatlerinde iş insanının evine gitti ve gördüğü manzara karşısında şok geçirdi. Kapıyı uzun süre çalan ve Oğuzhan Sarıoğlu’na ulaşmak isteyen arkadaşları bu istediği yerine getiremedi. Kapı zilinin uzun süre çalınmasına rağmen içeride bulunan Sarıoğlu’na ulaşamayan arkadaşları olay yerine bir çilingir çağırdı ve kapıyı bu şekilde açmayı başardı.

Eve gelen çilingirin yardımı sonucunda kapıyı açmayı başaran arkadaşlar, gördükleri manzara karşısında adeta şok geçirdi. Eve gelen arkadaşlar, 41 yaşındaki Fenerbahçe takımı spor kulübü üyesi iş insanı Oğuzhan Sarıoğlu’nu evin içerisinde koltukta hareketsiz bir şekilde yatar halde buldu. Gördükleri manzara karşısında korkuya kapılan arkadaşlar hemen polis ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri yapılan ilk müdahalede 41 yaşındaki Spor Kulübü kongre üyesi iş insanı Oğuzhan Sarıoğlu’nun olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Pozitif vaka çıkması sonrasında bir süredir evinde tedavi gördüğü öğrenilen Oğuzhan Sarıoğlu’nun kesin ölüm nedeninin incelenmesi adına incelemelerin sürdüğü açıklandı.

Hayatını kaybeden Sarıoğlu’nun komşusu Mustafa Selvi ise dün akşam kendisi ile görüştüklerini anlattı. Geçen hafta Cumartesi gününde Sarıoğlu’nun virüse yakalandığını açıklayan komşu Mustafa Selvi, sabah saatlerinde eve geldiğinde ise kapıyı açan kimsenin olmadığını ve Sarıoğlu’nun bir yere gittiğini düşündüğünü söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER