Şampiyonlar Ligi Ve UEFA Avrupa Ligi Kura Çekimi Belli Oldu Kim Kiminle Eşleşti?

UEFA Avrupa Ligi Grup eşleşmeleri Kura çekimi belli oldu. kim kiminle eşleşti. işte Şampiyonlar Ligi Kura Çekimleri Eşleşen takımlar kimler oldu. Yarı Final Maçları ne zaman oynanacak.

Şampiyonlar Ligi Ve UEFA Avrupa Ligi Kura Çekimi Belli Oldu Kim Kiminle Eşleşti?

UEFA Kupası Ve Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi yapıldı. Kim Kiminle eşleşti İlk Maç Ne Zaman Nerede oynanacak. işte Kura çekiminden çıkan sonuçlar

KURALAR ZAMAN ÇEKİLECEK?

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nde son 4'e kalan takımların kura çekimi İsviçre'nin Nyon kentinde yapılacak. Saat 12.30'da başlayacak kura çekiminde önce Şampiyonlar Ligi kuraları çekilecek ardından da 14.00'de Avrupa Ligi kuraları çekilmeye başlanacak.Avrupa Ligi'nde 21 Nisan Cuma günü yapılacak olan kura çekiminin ardından yarı finalin ilk maçları 4 Mayıs Perşembe akşamı, rövanş maçları da 11 Mayıs Perşembe akşamı oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi Finali ise 24 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21.45'de oynanacak. Finale İsveç'in Stockholm şehrindeki 65 bin kişilik Friends Arena Stadı ev sahipliği yapacak. Şampiyonlar Ligi'nde yarı final ilk maçları 2-3 Mayıs'ta, rövanş maçları ise 9-10 Mayıs'ta oynanacak. Şampiyonlar Ligi finali ise 3 Haziran günü Galler'in Cardiff şehrinde oynanacak. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi kura çekimi TRT Spor’dan canlı olarak yayınlanacak. 

UEFA AVRUPA LİGİ YARI FİNALİSTLERİ

Manchester United Celta Vigo Ajax Lyon

ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNALİSTLERİ

Atlético Madrid Juventus Monaco Real Madrid

YORUM EKLE