Rıdvan Dilmen, neden EVET dediğini açıkladı!

Bir zamanların başarılı futbolcusu, şimdilerin futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, yakın zamanda gerçekleştirilecek olan referandum için neden "Evet" dediğini anlattı.

Rıdvan Dilmen, neden EVET dediğini açıkladı!

Rıdvan Dilmen, TRTSPOR'da yayınlanan "Futbolun Zirvesi" programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Dilmen, referandum eleştirilerine de cevap verdi.

DİLMEN'İN AÇIKLAMALARI

Evet kampanyası için 5 arkadaşımı aradım. 4'ü kabul etti. 1 arkadaşım ben katılmayayım dedi. Saygı duydum. Ben kimseyi zorla evet kampanyasına sokmam. Önceden arayıp sordum. Bir arkadaşım katılmak istemedi diyorum.

'HEM ATATÜRK'Ü, HEM CUMHURBAŞKANIMIZI SEVEMEZ MİYİM'

Benim babam İşçi Partiliydi. Ben çocukken bildiri dağıtıyordum. Bir sosyal demokratın Cumhurbaşkanımızı sevme hakkı yok mu? Ben Atatürk'ü çok seviyorum. Hem Atatürk'ü, hem Cumhurbaşkanımızı sevemez miyim? Ben Nazım Hikmet'i çok seviyorum. Bütün şiirlerini seviyorum. Sevemez miyim?

'HADİ KANITLAYIN'

Cumhurbaşkanımız beni hangi dertten kurtarmış? Hangi işe sokmuş? Ben nasıl nemalanmışım. Hadi belgeleriyle kanıtlayın. Referandum konusundan sonra unutulan şeytan lakabı birden hortladı.

'ALLAH'TAN BAŞKA KİMSEYE HESAP VERMEM'

Ben kimsenin adamı olmadım. Allah'tan başka da kimseye hesap vermem.

'GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN EVET'

Bu sözlerimi kesmeyeceksiniz değil mi? 'Güçlü bir Türkiye için evet diyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
numan
numan - 2 yıl Önce

evet ,yada hayır diyebilmek için kitapmı okumak lazım,kitap okuyupta 15 temmuz darbesini yapan okumuşları gördü bu memleket....

ÇI ŞABAN
ÇI ŞABAN - 2 yıl Önce

ACI ŞABAN, SEN HANGİ KÜLTÜRÜNLEN EVET DİYİYORSUN.?????????* HAYATINDA KAÇ KİTAP OKUDUN. TENEKEDEN ÇIKAN SES , SENİN KAFANA VURULSA AYNI SES ÇIKAR. FUTBOLCULARDA HİÇ KİTAP OKUYUP KENDİNİ GELİŞTİREN GORDÜNMÜ????? BEN BİR KİŞİ TANIYORUM. .

Misafir
Misafir - 2 yıl Önce

He numanıma he şabanıma....