Rıdvan Dilmen Beşiktaş'ı beğenmedi

Kardemir Karabükspor ile karşılaşan ve sahadan 2-1 yenik ayrılan siyah beyazlı ekip hakkında önemli yorumlarda bulunan Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın hala yorgunluğunu atamamış olmasına dikkat çekti.

Rıdvan Dilmen Beşiktaş'ı beğenmedi

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen’in NTV Spor’da yorumcu olarak yer aldığı bir canlı yayın programında Beşiktaş maçı ile ilgili açıklamalarda bulunması spor gündemine oturdu. Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe ile karşılaşan siyah beyazlı ekibin Kardemir Karabükspor karşısında aldığı 2-1 ‘lik yenilgi, ağır eleştirilerin hedefi oldu.

OLAYLI DERBİ SONRASI YİNE YENİLGİ

Geçtiğimiz hafta Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda karşılaşan Beşiktaş ile Fenerbahçe maçı her iki takımı da olumsuz etkilemişti. Maçta çıkan olaylar, saha içerisindeki gerginlik, takımların rahat futbol oynayamamalarına sebep olmuştu. Sahadan 1-0 yenik ayrılan Beşiktaş ise maçtan en büyük darbeyi alan taraf olmuştu. Dün Kardemir Karabükspor ile karşılaşan siyah beyazlı ekip, sahadan 2-1 yenik ayrıldı.

"BEŞİKTAŞ YORGUN"

Maç sonu açıklamalarda bulunan Rıdvan Dilmen, Şenol Güneş’in cezasından ötürü maçta olamadığının takımı son derece olumsuz etkilediğini belirtti. “Hocası takımın başında olmayan bir kulüp, savaşamaz” diyen ünlü yorumcu, birçok Beşiktaş’lı futbolcuyu da eleştirdi. Oğuzhan ve Cenk’in performanslarının çok düşük olduğunu belirten Dilmen, futbolcuların daha çok hırslı olması gerektiğini, biraz istekleri doğrultusunda hareket etmeleri gerektiğinin altını çizdi. Maçı genel olarak değerlendirdiğinde Beşiktaş’ın yorgun olduğunu saptayan yorumcu, Beşiktaş’ın Fenerbahçe maçı yorgunluğunu hala üzerinden atamadığına dikkat çekti.

Rakip Kardemir Karabükspor’un rakibi Beşiktaş’ı harika bir şekilde analiz ettiğini belirten Dilmen, takımı tebrik etti.

Maç sonu açıklamalarının yanı sıra Türkiye’nin EURO 2024’e aday olacağının müjdesini de veren Dilmen, önümüzdeki günlerde bu açıklamanın gündeme oturacağını da belirtti.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 12:48
YORUM EKLE