Pascal Nouma'nın o hareketlerine tepki yağıyor !

Haftasonunda Vodofone Park'ta oynanan Beşiktaş-Galatasaray derbisinde maç öncesinde yaşanan olaylar sosyal medyada büyük tepki çekti.Maç öncesinde Fransa kanalında yorumcu olan Pascal Nouma, yaptığı çirkin hareketle gündeme geldi.Galatasaray'lı taraftarlardan Nouma'ya sert tepkiler geliyor.

Pascal Nouma'nın o hareketlerine tepki yağıyor !

Beşiktaş-Galatasaray derbisinde maç öncesinde yaşanan olaylar sosyal medyada büyük tepki çekti.Maç öncesinde Fransa kanalında yorumcu olan Pascal Nouma, yaptığı çirkin hareketle gündeme geldi.Galatasaray'lı taraftarlardan Nouma'ya sert tepkiler geliyor.Haftasonunda Vodofone Park'ta oynanan Beşiktaş-Galatasaray derbisinde maç öncesinde Nouma'nın hareketlerime Galatasaray'lı taraftarlardan sert tepkiler geldi.

Beşiktaş'ın eski futbolcularından olan Nouma, Fransız spikerden Galatasaray taraftarlarına el hareketi yapmasını istedi.Nouma daha sonra yaptığı hareketin  "Sizi ......." demek olduğunu anlattı..

BeIN SPORTS Fransa Genel Yayın Yönetmeni Florent Houzot, Pascal Nouma'nın maç önü programında kullandığı sözler ve yaptığı çirkin hareketten ötürü Galatasaray Spor Kulübü'nden ve taraftarlarından özür diledi. .

YORUM EKLE