Omar Elabdellaoui sağlık durumu nasıl? Son Dakika Doktorundan Açıklama Geldi

Omar Elabdellaoui bu yaşadığı havai fişek kazası sonrası ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Galatasaraylı futbolcu Omar Elabdellaoui son sağlık durumuna ilişkin son dakika açıklaması yapıldı. Sadece Galatasaray taraftarları değil tüm spor camiası derinden etkilendi.

Omar Elabdellaoui sağlık durumu nasıl? Son Dakika Doktorundan Açıklama Geldi

2021 yılı spor camiası için hiçte iyi başlamadı. Sarı kırmızılı takımın yıldız oyuncusu Omar Elabdellaoui yılbaşı kutlamalarında ağır yaralandı. Yeni yıl kutlamalarında havai fişek atmak isteyen futbolcu, yaşanan kaza sonrasında yüzünden ağır yaralandı. Olay sonrasında hemen hastaneye kaldırılan Omar Elabdellaoui'nin tedavisi devam ediyor. Yaşanan olay sonrasında büyük klüplerin hepsi geçmiş olsun mesajlarını paylaşırken, internete düşen Omar Elabdellaoui'nin yanan yüzünün fotoğrafları doğrulandı.

Omar Elabdellaoui Sağlık Durumu Nasıl?

Galatasaray'ın yıldız fulbolcusu Omar Elabdellaoui 'nin sağlık durumuyla ilgili ilk açıklamalar Abdurrahim Albayrak'tan geldi. Albayrak: "Hocamızla beraber hep başındaydık. Şimdi gözlerinin içi yıkanacak tam net bir şey meydana gelsin diye, tam net bir bulgulara ulaşalım diye, sağ olsun tüm doktor arkadaşlar ellerinden geleni yapıyorlar. Allah'ın izniyle bir gözleri yıkansın ondan sonra netice ortaya çıkacak. Tabi onu doktorları daha iyi açıklama yaparlar, sadece söylemek istediğim kendisi konuşuyor. Ekranlara bakıp cevap verebiliyor. Böyle şanssız bir kaza geçirdik. Bütün dünyaya nasıl şanssız bir yıl olarak gelmişse Galatasaray'a da son dakika böyle bir şey yaşadık. Allah beterinden korusun diyelim sizede teşekkkür ediyorum arkadaşlar." ifadelerinin ardından gazeteciler bilincinin kapalı olup olmadığını sordu. Albayrak: "Hayır bilinci açık, bende konuştuk kendisiyle" şeklinde cevap verdi.

Geçmiş Olsun Mesajları Geliyor

Yaşanan kaza sonrasında tüm klüpler resmi sosyal medya hesaplarından Omar Elabdellaoui için geçmiş olsun mesajlarını yayınladı. Taraftar klüpleri de yıldız oyuncuya geçmiş olsun dileklerini iletti.

Doktordan Açıklama!

Ünlü futbolcunun doktoru konu hakkında ilk açıklamaları yaptı. Doktor: "İlk müdahalemizi yaptık, Şu anki durumu düne göre oldukça iyi. Şu an medikal tedavi uygulanıyor. Tekrar bir müdahale gerekecektir. Böyle bir planlama yapıyoruz. Yarın bir değerlendirme yapıp gidişata karar vereceğiz. Şu aanda yaşanan termal travmadan dolayı olumsuz etkilenme söz konusu. Önemli olan sonuç olarak nereye varacak olacağı. Bugün tekrar görüp tüm tetkiklerini yaptık. Dün göre daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Bir gözü diğerine göre daha fazla hasarlı." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER