Gaziantepspor Başkan Adayı Hasan Şahin İsyan Etti : Elektrik Çarpmaz, Allah Çarpar!

Bugün elektrikleri kesilen ve futbolcuları kulüpten gönderilen Gaziantepspor'da skandal üstüne skandal yaşanıyor.

Gaziantepspor Başkan Adayı Hasan Şahin İsyan Etti : Elektrik Çarpmaz, Allah Çarpar!

Ligin başlamasına 10 gün kala başkanı ve yönetimi olmayan az sayıda futbolcu ve alt yapıdaki genç oyuncularla antrenman yaptırılan kırmızı-siyahlı kulüpte bu gün şok gelişmeler yaşandı.


Önce kulübün elektrikleri kesildi. Ödenmeyen borç nedeniyle elektriği kesilen kulüpte daha sonra kimden geldiği belli olmayan bir talimatla “tesislerde kimse kalmasın herkes orayı terketsin” denildiği ileri  sürüldü. Kulüp çalışanlarından edinilen bilgiye göre Celal Doğan Tesislerin’de sadece kapıda görev yapan bekçi dışında kimsenin kalmadığı iddia edildi. Futbolculara da “Biz size haber edene kadar gidin” denildiği söylenildi.


BAŞKAN ADAYI HASAN ŞAHİN ADETA ÇILGINA DÖNDÜ : ELEKTRİK ÇARPMAZ ALLAH ÇARPAR!

Yaşanan olaylar üzerine Haber24 editörünün sorularını yanıtlayan Gaziantepspor Başkan Adayı Hasan Şahin, ""Kulubü düşmana emanet etseydik bu kadar zarar veremezdi. Gaziantepspor Türk futbolunun mihenk taşlarından biridir. Ben ve yönetimin kulübümüzü ayağa kaldırmak için taşın altına elimizi koyduk. Bunlar üzerimize kaya devirerek moralimizi bozmak için koskoca bir kente hainlik yapıyorlar.

Koskoca Gaziantepspor'un borcundan dolayı elektiriği kesilir mi? Borcu ödemek veya yetkilileri arayıp yardım istemek yerine futbolcuları göndermişler. Bu resmen ihanettir, İnsan Alllah'tan korkar. Bunları elektrik değil, Allah çarpacak" dedi.

"MEVCUT YÖNETİM ,VALİ,BELEDİYE BAŞKANI VE BAKANLAR SORUNU ÇÖZMEZ İSE ELEKTRİK BORÇLARINI BEN ÖDEYECEĞİM"

Gaziantepspor Başkan Adayı Hasan Şahin, yaşanan olayın en hafif tabirle skandal olduğunun altını çizerek, " Bur borç mevcut yönetimin utanması gereken bir durumdur. Eğer yarın mevcut yönetim, sayın valimiz, sayın belediye başkanımız ve Gaziantepli bakanlarımız elektrik kurumundan sorunu çözmez ve ödeme yapmazsa Gaziantepspor'a gönül vermiş bir insan olarak borçları ben ödeyeceğim" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 22:58
YORUM EKLE