Galatasaray’da Taraftar Çıldırdı

Galatasaray Futbol Takımı kan kaybetmeye devam ediyor. Dün akşam oynanan maçta Trabzonspor’a 2-0 yenilen Galatasaray’da taraftar çılgına döndü. Galatasaray’da yönetimin istifası istenirken, teknik direktör Igor Tudor’un da deplasman karnesi incelendi. Tudor ise çalıştırdığı takımlar ile deplasmanda istediği sonuçları alamıyor.

Galatasaray’da Taraftar Çıldırdı

Galatasaray’da sular durulmuyor. Peş peşe gelen kötü sonuçlar sonrası ilk olarak teknik direktör değişikliği yapılmış ve Riekerink’in yerine Igor Tudor getirilmişti. Peş peşe maçlar kaybeden ve şampiyonluk yarışından erken kopan Galatasaray’da taraftar çılgına döndü. Dün akşam oynanan Trabzonspor maçına gelen Galatasaraylı taraftarlar, yönetimi istifaya davet etti. Maç sonrası gündeme Levent Nazifoğlu’nun açıklamaları damga vururken, başkan Dursun Özbek takımı bırakmayı düşünmüyor.

ŞAMPİYONLUK HAYAL OLDU

Öte yandan Dursun Özbek’in göreve gelmesi ile birlikte Galatasaray’da ciddi sıkıntılar başladı. Son iki sezondur şampiyonluk yarışından erken kopan Galatasaray, liderliğe hasret kaldı. Milyonlarca dolarlık transferler yapılması, yanlış transfer politikası ve mali krizin hala devam etmesi Galatasaray taraftarını çıldırdı. Dursun Özbek’in ise yaşanan sorunları önceki yönetimlere atması bardağı taşıran son damla oldu. Riva arazisini de satışa çıkaran Galatasaray, mali anlamda hala nefes alamadı. Başkan Dursun Özbek ise yaptığı açıklamalarda Galatasaray’ı bırakmayacağını ve görevinin başında olacağını belirtti.

Teknik direktör Igor Tudor’un ise gelecek sezon takımın başında olması bekleniyor. Teknik adam yeni sezon hazırlıklarına başladı.

YORUM EKLE