Fikret Orman'dan şok açıklama: Özür dileriz!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulübün sponsorluk anlaşması töreninde olaylı derbi hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman'dan şok açıklama: Özür dileriz!

Spor Toto Süper Lig’in hırslı takımlarından Beşiktaş, bugün yeni stadın açılmasından sonra anlaşmaya vardığı Vodafone ile anlaşma tazeledi. Tören ile birlikte anlaşma, göğüs reklamı şeklinde iki yıl süre ile devam edecek .

Siyah beyazlı ekibin başkanı Fikret Orman, yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından büyük tartışmalara yol açan Fenerbahçe derbisi hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu.

"HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM"

“Derbide yaptığımız ne hata varsa herkesten özür diliyorum” diyen Fikret Orman, futbolun mutluluk verici bir unsur olduğunu, bunun için çaba gösterilmesi gerektiğini söyledi. Maçın o günde kaldığını, artık konuşulmaması gerektiğini söyleyen Orman, yaşanılan olaylardan ötürü büyük üzüntü duyduğunu dile getirdi. Kendisinde de hataların olduğunu söyleyen başkan, polemik yaratacak konulara girdiğim için pişman olduğunu söyleyerek Fenerbahçe’ye başarılar diledi. Beşiktaş’ın lig ve UEFA kupasına odaklandığını söyleyen Orman, büyük başarılara imza atacağını belirtti.

YILLIK 7 MİLYON DOLAR

Vodafone ile yapılan sponsorluk anlaşması için de açıklamalarda bulunan Orman, yapılan işbirliğin 150 milyon Dolar’ı geçtiğini belirtti. Forma üzerinde göğüs kısmı için anlaşma sağladıklarını söyleyen kulüp başkanı 2018 – 2019 sezonuna kadar yıllık 7 milyon dolarlık anlaşma sağladıklarını belirtti. Vodafone ile ilerde daha büyük anlaşmalara imza atacaklarını dile getiren başkan, Türkiye’nin mevcut durumunun dolar bazında iyi  olmamasına rağmen Vodafone’un böyle bir anlaşmaya dolar üzerinden imza atmasına ayrıca teşekkür etti. Yapılan anlaşmaların temelinde kazan – kazan felsefesini uyguladıklarını belirten Orman, uzun süre birlikte çalılacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 11:30
YORUM EKLE