Emre Belözoğlu Volkan Demirel ve 11 Futbolcu Fenerbahçe'den Gönderiliyor

Fenerbahçe hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Başkan Ali Koç'un Emre Belözoğlu, Volkan Demirel ve 11 futbolcu ile yollarını ayıracağı öne sürüldü.

Emre Belözoğlu Volkan Demirel ve 11 Futbolcu Fenerbahçe'den Gönderiliyor

Fenerbahçe bu sezonda şampiyonluk yarışında alt sıralara düşmüştü. Bu gelişme ardından takımda sıcak gelişmeler yaşandığı haberi öğrenildi. Başkan Ali Koç hakkında önemli iddialar öne sürüldü. Emre Belözoğlu ve tüm teknik heyet ile yolların ayrılıp yabancı bir teknik adam ve sportif direktörün göreve getirileceği konuşuldu. Başkan Ali Koç'un hamleleri merak konusu olurken takımdan 10 ismin de ayrılacağı haberi spor gündemine bomba gibi düştü.

Fenerbahçe, sezonun finalinde zirve uzağında kalması ile birlikte harekete geçti. Son iki sezonda yaşandığı gibi yine istediğini alamamıştı. Başkan Ali Koç ise yeni bir operasyon için harekete geçti ve önemli iddialar ortaya atıldı. Haziran ayında 3 yıl için Başkan seçilme hazırlıklarını yapan Ali Koç, yaşanan başarısızlıklar ile ilgili teknik heyet ve futbolcular hakkında yeni kararlar aldı. Son 3 yılda 2 milyar lira harcayıp elli transfere imzasını atan Fenerbahçe hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Başkan Ali Koç, sezon sonunda Emre Belözoğlu ile yollarını ayırabilir.

Teknik ekipteki herkese veda edileceği de konuşulan konular arasında yer aldı. Yardımcı antrenörler Volkan Demirel ve Mehmet Aurelio için de yolun sonuna geldiği söylenildi. Yardımcı antrenörlerin yanı sıra idari menajer olan Volkan Ballı ve idari Koordinatör olan Selçuk Şahin'e de yolun sonunun gözüktüğü hakkında yorumlar yapıldı.

Takımda yabancı teknik adam ve yabancı sportif direktörlerin görev alacağı ve teknik ekipte yer alan herkes ile vedalaşılacağı haberi futbol gündemine bomba gibi düştü. Bu gelişmeler sonrasında yeni bir transfer ile kadroda çok önemli revizyon gerçekleşeceği ifade edildi. Bu olaylar Fenerbahçe takımının tekrardan milyon Euro'lar harcayacağını gösterdi.

Tüm bu olayların yanı sıra Ali Koç seçim için yeni bir hazırlık yaptı. Başkan Ali Koç'un Sertaç Komşuoğlu, Selahattin Baki, Mehmet'in Sipahioğlu harici isimlerle yeni dönemde çalışmayacağı öne sürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER