Caner Erkin: Galatasaray’dan Teklif Aldım

Beşiktaşlı Caner Erkin, geçtiğimiz günlerde sıkıntılı olayların yaşandığı Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi sonrası açıklamalarda bulundu. Transfer süreci ile ilgili de konuşan Caner Erkin, “Galatasaray’dan da teklif aldım. Ancak ben Beşiktaş’ı tercih ettim” dedi.

Caner Erkin: Galatasaray’dan Teklif Aldım

Beşiktaş’ın yıldız oyuncularından Caner Erkin, olaylı derbi sonrası açıklamalarda bulundu. Bilindiği üzere soyunma odasında Caner Erkin’in Fenerbahçeli futbolculara ve teknik direktör Dick Advocaat’a küfrettiği iddia edilmişti. İddialar üzerine açıklamalarda bulunan Caner Erkin, “Benim soyunma odasında Dick Advocaat’a küfrettiğim söyleniyor. Birincisi, olayların içerisinde Dick Advocaat yoktu bile. Güya ben Fenerbahçe’ye geri istemediği için kızgınmışım. Beni Advocaat göndermedi. Ben o gelmeden önce çoktan ayrılmayı kafama koymuştum. Geri döneceğim süreçte Galatasaray’dan da teklif geldi ancak ben sadece Beşiktaş ile görüşme gerçekleştirdim” dedi.

FENERBAHÇELİ FUTBOLCULAR TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan maçta yaşananlara yeni bir iddia geldi. Alınan bilgilere göre Caner Erkin’in soyunma odasında Dick Advocaat’a küfrettiği iddia edildi. Fenerbahçeli futbolcuların da Caner Erkin’e tepki gösterdiği açıklandı. Fenerbahçeli oyuncuların ise Caner Erkin’e “Bu camianın ekmeğini yedin şimdi nasıl küfür ediyorsun. Ekmeğini yediğin camiaya bu saygısızlık yapılır mı?” dedi. Ancak Caner Erkin’in açıklamaları sonrası olayın doğru olmadığı belirtildi.

Öte yandan maç sonrası PFDK’ya sevk edilen takımların ve oyuncuların ne ceza alacağı ise henüz bilinmiyor. Robin Van Persie için savcılığa yapılan şikayet sonrası hakkında soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE