Burak Yılmaz’dan Mesut Özil’e Flaş Gönderme!

Türkiye’nin en önemli futbolcularından biri olan Burak Yılmaz, Fenerbahçe’nin flaş transferi Mesut Özil’e göndermede bulundu.

Burak Yılmaz’dan Mesut Özil’e Flaş Gönderme!

Kariyerine Avrupada devam eden Burak Yılmaz, Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille’de forma giymeyi sürdürüyor. Fanatik’in Instagram yayınında konuşan Burak Yılmaz, Fransa ligiyle ilgili olarak “Burası daha atletik bir lig. İki ligin farklı özellikleri var. Burası biraz daha zor ama Türkiye ligini de yabana tmmak gerekiyor” dedi.

Sezon başında Beşiktaş’tan ayrılmasının hem kulüp hem de kendisi için gerekli olduğunu belirten Burak, her zaman aldığı paranın hakkını veren bir futbolcu olduğunu ancak gelinen noktada ayrılmasının gerekli olduğunu söyledi. Beşiktaş’ı zevkle izlediğini belirten Burak, şampiyonluk favorisinin Beşiktaş olduğunu söyledi.

Burak’tan Mesut Özil’e ayar!

Fenerbahçe’nin son transferi Mesut Özil’le ilgili gelen soruya ise Burak Yılmaz, “Mesut Özil'e başarılar dilerim ama benimle birlikte A Milli Takım forması altında savaşmış, mücadele etmiş arkadaşlarımla ilgili sorun varsa onları cevaplamak isterim.” dedi. Burak’ın bu göndermesi futbol gündemine damgasını vurdu. Mesut’tan bir yanıt gelecek mi, göreceğiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hashas
Hashas - 1 ay Önce

Yamalı bohça Burak, al birini vur ötekine

SIRADAKİ HABER