Beşiktaş'ta Tesadüf! Son Şampiyonluklarda Yaşanan Olay Dikkat Çekti

Beşiktaş oyuncuları ve taraftarları tarafından, dikkat çekici bir nokta ortaya çıktı. Son 3 şampiyonlukta aynı olay tekrar etti. Konuya ilişkin detaylar haberimizde

Beşiktaş'ta Tesadüf! Son Şampiyonluklarda Yaşanan Olay Dikkat Çekti

Beşiktaş'ın son Süper Lig şampiyonluklarında güzel bir tesadüf ortaya çıktı. Siyah Beyazlılar'ın son 3 şampiyonluğunda oynayan bir oyuncunun sezon içinde ikiz bebekleri dünyaya gelirken bu sezon ise  Cyle Larin'in ikizlerinin dünyaya gelmesi ise güzel bir tesadüf olarak yorumlandı. Siyah beyazlı takımda önemli olan oyuncuların ikiz bebeklerinin dünyaya gelmesi hem taraftarlar hem de oyuncular tarafından bu güzel tesadüf fark edildi.

Süper Lig'de Kara Kartalların 100. yılından sonraki dönemlerinde gelen şampiyonluklarda da sürpriz bir detay ortaya çıktı. Beşiktaşlıların Süper Lig'de yaşamış olduğu son 3 şampiyonluğunda sezon öncesi ya da sezon içinde, takımda bulunan önemli oyuncuların ikiz bebekleri dünyaya geldi.

 2008 ile 2009 sezonunda, takımın Alman orta sahası olan Fabian Ernst'in ikizleri dünyaya gelmişti.  O sezonda ise Sivasspor'u yakın bir şekilde takip eden İstanbul ekibi, 34 haftanın ardından 13. kez güzel sona ulaşmıştı. Şimdilerde Fenerbahçe forması giymekte olan Arjantinli Jose Sosa'nın da 2015 ile 2016 sezonu içinde Sosa'nın ikiz bebekleri dünyaya gelmişti. Siyah Beyazlı takım, Fenerbahçe ile girdiği şampiyonluk mücadelesinden ise galip olarak çıkmıştı.

 Bir sonraki sezonda ise, Siyah Beyazlıların kalecisi olan Fabri'nin ikiz bebekleri dünyaya gözlerini açmıştı ve o sezonun sonunda ise 15. şampiyonluğunu elde eden Siyah Beyazlı takım, Beşiktaş'ın 3. yıldızı ise bu başarısı ile birlikte armasına eklemişti.

Bu sezonda öncesinde de,  Siyah Beyazlı takımın golcü olarak bilinen ismi Cyle Larin'in Ağustos ayında ise ikiz çocuk babası oldu. Cyle Larin bu sezon 10 golle, Süper Lig'de gol krallığında, Hatayspor forması giymekte olan Aaron Boupendza ile birlikte zirveyi paylaşıyor ve Siyah Beyazlı takım şu an ise 34 puan ile ligde lider konumda bulunuyor. Cyle Larin, Fabian Ernst, Jose Sosa, Fabri'nin ikiz bebeklerinin olduğu biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER