Ahmet Çakar’dan Fenerbahçe’ye Sert Sözler

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Krasnodar karşısında 1-0 mağlup olan Fenerbahçe’ye ağır sözler sarf etti. Dick Advocaat’ın efendiliği dışında Fenerbahçe’ye bir faydası olmadığını belirten Çakar, “Krasnodar sınırlı bir takım olmasa farka giderdi” dedi.

Ahmet Çakar’dan Fenerbahçe’ye Sert Sözler

Dün akşam oynanan Krasnodar-Fenerbahçe maçı sonrası Ahmet Çakar açıklamalarda bulundu. Fenerbahçeli futbolcuları ve teknik direktör Dick Advocaat’ı sert bir dille eleştiren Çakar, “Fenerbahçe’nin fark yemediği için dua etmesi gerek” dedi.

Dün akşam oynanan karşılaşmada Fenerbahçe oldukça pasif bir futbol sergilemiş ve kolay rakibine 1-0 yenilmişti. Krasnodar takımının sınırlı olması ve son vuruşlarda başarısız olması nedeniyle Fenerbahçe olası bir fark yemekten kurtulmuştu. Maçın kötü sonuçlanması sonrası başta Fenerbahçe taraftarı olmak üzere bazı TV yorumcularından da tepki gelmiştir. Maç ile ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Çakar’da Fenerbahçe’nin oldukça kötü bir futbol sergilediğini ve bu şekilde şampiyonluk yolunda olamayacağını belirtti.

“FARK YEMEKTEN KURTULDU”

Maç sonrası açıklamalarda bulunan Ahmet Çakar, “Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat oldukça efendi bir kişilik. Ancak kendisinin bu zamana kadar Fenerbahçe’ye verdiği efendilik dışında ne faydası var. Bursa’da Aatıf ile maça başlarken, Krasnodar karşısında aylardır oynamayan Emenike’yi oynatmak nedir? Fenerbahçe’de hiçbir taktik yok. Krasnodar takımının oyuncusu topu 40 metre sürüp içeri ortaladı ve gol oldu. Böyle bir takım bu standartlarda gol yememeli” dedi.

YORUM EKLE