Son Dakika: Kamu Bankaları Birleşti ve Destekli 10.000 TL TC Kimlik Numarasına Göre Ödeniyor

10.000 TL'ye kadar nakit kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank kampanya duyurusunu yaptı.

Ekonomi 20.01.2022 - 20:00 20.01.2022 - 20:00 Vural Pars

Devlet destekli olarak vatandaşlar için kullandırılacak olan İhtiyaç kredisinde 10 bin TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara kamu bankaları tarafından Kredi ödeneği geldi. Devlet destekli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunabilir kredi başvurusu bulunduktan sonra da hemen sonucunu öğrenebilir. Özellikle ekonomik sıkıntı yaşayan ve ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler için yapılan Bu kampanyalarda banka kendi kredi politikalarına göre hızlı bir şekilde onay vermektedir. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar kredi kullanmak istiyorlarsa Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank'ın yapmış olduğu 10.000 TL kredi kampanyasına katılarak en düşük faiz oranları ile ihtiyaçlarını giderebilir.

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Ziraat Bankası üzerinden acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli Kredi kampanyasına katılmak istiyorsa banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesini banka yetkilisine verdikten sonra kredi başvurusu yapabiliyor. Banka hesabı olan vatandaşlar ise banka hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabilir. 

Vakıfbank üzerinden nakit kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Kamu Bankası olan Vakıfbank üzerinden acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şartlarına uygun olmanız ile birlikte sizlerde Kredi başvurunuz hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar banka şubelerine giderken kimliklerini ve gelir belgelerini yanında götürmeleri yeterli olacak ve kredi başvurusu yaptıktan sonra hemen sonucu da öğrenirlerse bu belgeler ile kredi kullanacaklar. 10.000 TL'ye kadar kredi onayı alan vatandaşlar 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olan bu Kredi kampanyasına VakıfBank'ın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak da katılabiliyor. 

emekkli (1)-16

Halkbank ihtiyaç kredisi

Devlet destekli Kredi kullanacak kişiler için Halkbank 10.000 TL'ye kadar kredi ödemesi veriyor. Sigortalı olarak çalışan emekli olan ve devlet memuru olan vatandaşlar nakit ihtiyaçları için Halkbank üzerinden 10 bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyor. Sizde Halkbank şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@