Son Dakika: İş Bankası Dakikalar İçinde 40.000 TL Veriyor

Son Dakika: İş Bankası Dakikalar İçinde 40.000 TL Veriyor. İş Bankası yaptığı bu kampanya ile 36 ay vadeli nakit verecek!

Ekonomi 12.05.2022 - 13:28 12.05.2022 - 13:28 Vural Pars

Para ihtiyacı olan kişilerin başvuru yaptıkları bankaların sürekli olarak güncel kampanyalar yaparak vatandaşları, nakit kredi imkanı sağlamaya devam ediyor. Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin yapmış oldukları araştırmalarda her zaman en kolay kredi veren ve en uygun faiz oranları ile işlem yapan bankalar öncelikli olmaktadır. Son zamanlarda ise vatandaşları SMS ile veya gelir belgesiz olarak kredi veren bankaları tercih etmektedir. Kamu destekli, bankalardan birtanesi olan İş Bankası yapmış olduğu son kampanyada banka şartlarına uygun olan vatandaşlara 40000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi onayı vereceğini açıkladı. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, ister banka şubelerinden, isterlerse de bankanın mobil uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, istedikleri zaman belirtilen limitlerde krediyi kullanabilecektir.

İş bankası 40000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İş bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa o bankanın mobil uygulaması olan iş cep uygulamasını tercih edilebilir, banka şubelerine gitmeden işlemlerini yaparak, krediyi kendi hesabına yatırabilir. İş Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşların bu kredileri alabilmeleri için parka, kredi puanı 1350 ve üzerinde olması gerekiyor. 

is-bankasi-atm-6

Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra aynı gün içinde kredi onayı alacak, onaylanan tutarı 40000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak hesabınıza yatıracaksınız. Size en yakın banka şubesine getirmekte, bu bankanın yapmış olduğu 40000 TL ihtiyaç küresi kampanyasına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubeleri üzerinden kimliğinizi ve gelir belgenizi götürdükten sonra sizlere verilecek olan kredi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız ile birlikte kredinizi hemen aynı gün içinde alabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@