Son Dakika: Halkbank Emekliye 77.000 TL Ödeme Veriyor

Halkbank üzerinden emekli maaşı alan kişilere son dakika haberi geldi! Halkbank emekliye 77000 TL kredi paketi hazırladı!

Ekonomi 20.06.2022 - 16:50 20.06.2022 - 16:51 Vural Pars

Halkbank emekli kredisi kampanyasına katılmak isteyenler için 77 bin TL kredi imkanı sağlıyor. Nakit ihtiyacı olan kişilere bu kredi 24 ay vadeye kadar veriliyor. Sadece emekli olan kişilerin başvuru yaparak alacakları Halkbank emekli kredisi kampanyasına katılmak için sizlerde başvuru yapmanız gerekiyor. Halkbank kredi kampanyasına katılmak isteyen emekliler, emekli maaş hesapları üzerinden kredi alabileceksiniz. 

Halkbank ihtiyaç kredisi alacak olan emekliler, uygun faizlerle kredi almak istiyorlarsa, başvurusunu yapmadan önce bu bankadan emekli maaşı alması gerekmektedir. Emekli maaşını alan kişilere uygun faizlerle kredi dönemi başlatan Halkbank emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere, hızlı ve anında kredi sonucu vermektedir. Halkbank emekli maaşını alan kişilere 750 TL emekli promosyonu ile birlikte, ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmasına olanak sağlayacaktır.

Halkbank emekli kredisi başvurusu...

Halkbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faizlerle bu bankadan hızlı ve anında kredi imkanından faydalanmaktadırlar. Bu bankadan başvuru yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi alacak kişiler, uygun kredi kampanyasından faydalandıklarında ise 50 bin TL kredilerde 36 ay vadeye kadar işlem yapmaktadırlar. 36 ay vade ve üzerinde kredi almak istiyorsanız, başvurunuzu yaptıktan hemen sonra şartlar uygun olan kişilerin kredilerini hesaplarına atabilecekleri mobil uygulama kredisi olmaktadır.

Emekli kredisi adı altında gelir belgesiz 77 bin TL kredi 24 ay vadeli veriliyor. Banka şubelerinden internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Bu banka üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faizlerle kredilerini hesaplarına atmaları için ise internet bankacılığı kullanması gerekmektedir. 77 bin TL kredi almak için mobil uygulamayı kullanacak emeklinin bankada hesabı olması ve maaş müşterisi olması gerekmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@