Son dakika! Bankamatik kartına ödeme: 50 bin TL ödenecek

Son dakika! Bankamatik kartına ödeme: 50 bin TL ödenecek

Ekonomi 25.12.2022 - 18:22 25.12.2022 - 18:22 Vural Pars

Bankamatik kartına 50.000 TL'ye kadar ödeme verileceği Haberi geldi. Bankamatik kartı kullanan vatandaşlara Akbank üzerinden başlatılan kampanyada 50.000 TL'ye kadar nakit ödeme verileceği duyurusu paylaşıldı. Bankamatik kartı kullanıyorsunuz ve banka müşterisi olmanız durumunda ihtiyaç kredisi almak istiyorsunuz sizler de başvurunuzu gerçekleştirerek uygun faiz oranları ile birlikte bu Kredi kampanyalarına katılabilir onaylanan kredileri hesaplarınıza yatırarak hemen aynı gün içinde ödeyebilirsiniz. 

Akbank tarafından başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olmaları durumunda ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hemen aynı gün içinde ödenecektir. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız sizler de başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve onaylanan bu tutardaki kredileri hesaplarınıza yatırarak hemen ödeyebilirsiniz. 

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 

Bankamatik kartı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalar da nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara banka müşterisi olması ile birlikte Kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verilecek ve verilecek olan bu kredilerde banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda hemen aynı gün içinde hesaplarınızı ödemeler yatırılacaktır.

50.000 TL ödemeyi bankamatik kartını almak isteyen vatandaşlar banka müşterisi olması durumunda Akbank direkt uygulaması üzerinden bu kredileri kullanabilir. Akbank direkt uygulaması üzerinden kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli Kredi ödemeleri hemen verilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@