Son Dakika: 8100 TL'ye Yükseldi! Emekliye Bu Ödemeler Hemen Veriliyor

Son Dakika: 8100 TL'ye Yükseldi! Emekliye Bu Ödemeler Hemen Veriliyor. Emekli olan kişilere verilecek olan 8100 TL için bankalar açıklandı.

Ekonomi 22.03.2022 - 10:24 22.03.2022 - 10:24 Vural Pars

Son Dakika: 8100 TL'ye Yükseldi! Emekliye Bu Ödemeler Hemen Veriliyor. Emekli olan kişilere verilecek olan 8100 TL için bankalar açıklandı. Emekli vatandaşların alabileceği 8100 tl kampanyası için başvuru yapacak olan kişiler belirtilen şartlar dahilinde hızlı bir şekilde onay alabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 8100 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekliler, hızlı bir şekilde kendi hesaplarına bu ödemeleri, istedikleri zaman yatırabiliyor. Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabilirsiniz. Kampanya başlatan bankaların başında gelen Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yaptıkları kampanya ile birlikte vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini açıkladı. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli olan vatandaşlara 8100 TL ödeme nasıl verilir?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli olan vatandaşlar, 8100 TL'ye kadar ödeme almak istiyorlarsa, 36 ay vadeli olan bu kredi kampanyalarına, banka şubelerine giderek başvuru yapabilir veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak da oturdukları yerden telefon numarası ile yapabiliyor. 

emekli-h (2)

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, maaşları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden de onlar için verilen 8100 TL ödeme için başvuruda bulunabiliyor. 

Emekli olan kişiler isterlerse bu para için ihtiyaç kredisi kullanabilir, isterlerse de kredili mevduat hesabı için başvuruda bulunarak, kendi hesaplarına artı para olarak bu ödemeleri yatırabilir. Emekli maaşınızı kendi bankasından alan kişiler eğer, maaşlarını ilk defa Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerine taşıyacak ise başvurusunu yaparak, daha yüksek limitlerde hem ihtiyaç kredisi, hem de diğer bankalardaki olan borçlarını kapatmak için borç kapatma kredisi kullanabilir. 

Kampanya detayları ve faiz oranlarını öğrenmek için bankaların resmi internet sitelerine giriş yapabilir veya size en yakın banka şubesine giderek bilgi alabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@