Yusuf Halaçoğlu ve Ümit Özdağ CHP'ye Geçecek mi?

MHPden ihraç edilen Yusuf Halaçoğlu ve Ümit Özdağ, CHP'ye geçip geçmeyeceklerine dair soruları yanıtladı. İşte iki vekilin CHP kararı...

Yusuf Halaçoğlu ve Ümit Özdağ CHP'ye Geçecek mi?

Siyasi kulislere bomba gibi düşen Yusuf Halaçoğlu ve Ümit Özdağ, CHP'ye geçiyor iddialarına ilişkin her iki vekilden açıklama geldi. Halaçoğlu ve Özdağ, böyle bir konunun gündemlerinde olmadığını açıkladı..

MHP’den ihraç edilen Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ ile CHP'ye geçecekleri iddialarını yalanladı. Halaçoğlu, "CHP'ye geçmemizi ki bu mümkün değil, herhangi bir şekilde aklımızın ucundan bile geçmemiştir” dedi.

Halaçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Yeni Şafak'ta Ümit hoca ile benim CHP'ye geçeceğimiz ve bununla ilgili görüşmeler yaptığımız haberi geçilmiş. Gerçekten bunları söyleyenler galiba herkesi kendileri gibi şahsiyetsiz sanıyorlar. Bırakın bizim CHP'ye geçmemizi ki bu mümkün değil, herhangi bir şekilde aklımızın ucundan bile geçmemiştir. Bizi seçenlere, biz başkaları gibi ihanet etmeyiz. Bunu parlamenter hukuk devletini savunan parti ilkelerimize sahip çıkarak ve ülke ve millet yararını her şeyin üstünde tutup partimiz yönetimine karşı dik durarak ispat ettik. Biz Türk milliyetçileri olarak birlik ve beraberlik içindeyiz. Kamu oyuna duyurulur.”

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 19:44
YORUM EKLE