O İsimler Başbakan’ın Davetine Katılmadı

Başbakan Binali Yıldırım, Adalet ve Kalkınma Partisi hükümetlerinde görev alan bakanlar ile bir araya geldi. Eski bakanlar ile referandum süreci hakkında konuşuldu. Öte yandan partide verilen davete 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu katılmadı. İkilinin toplantıya katılmaması ise yeni soru işaretlerini ortaya çıkardı.

O İsimler Başbakan’ın Davetine Katılmadı

Adalet ve Kalkınma Partisi hükümetlerinde görev alan bakanlarla ilgili davetiye düzenlendi. Başbakan Binali Yıldırım’ın da katıldığı toplantıya AK Parti de görev almış birçok bakan ve milletvekili katıldı. Toplantıya Başbakan Binali Yıldırım’ın yanı sıra; eski başbakan yardımcılarından Beşir Atalay ve Yalçın Akdoğan, eski bakanlar Taner Yıldız, eski TBMM başkanlarından Cemil Çiçek, Bülent Arınç ve Mehmet Ali Şahin, Hüseyin Çelik, Nimet Baş, Zafer Çağlayan, Mustafa Elitaş, Kürşat Tüzmen, Abdülkadir Aksu, Muammer Güler, Efkan Ala, Sadullah Ergin, Vecdi Gönül, Nihat Ergün, Ali Coşkun, Fatma Şahin, Selma Aliye Kavaf, Ayşenur İslam, Volkan Bozkır, Suat Kılıç, Atilla Koç, İmdat Sütlüoğlu, Mustafa Demir, Osman Pepe, Erdoğan Bayraktar, Fatma Güldemet Sarı, İdris Güllüce ve Faruk Nafiz Özak da katıldı.

İKİ İSİM DAVETE KATILMADI

Toplantıda ise referandum kampanyalarına yönelik konular görüşüldü. Öte yandan AK Parti tarafından düzenlenen toplantıya 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu katılmama kararı aldı. Davete olumlu yanıt vermeyen ikili yeni soru işaretlerini ortaya çıkardı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 21:48
YORUM EKLE