Melih Gökçek'ten Şok Devlet Bahçeli Açıklaması

Melih Gökçek, gündeme dair yaptığı açıklamalara netlik kazandırmak ve kendisine yönelik söylenenlere cevap vermek için yeni bir açıklama daha yaptı.

Melih Gökçek'ten Şok Devlet Bahçeli Açıklaması

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Melih Gökçek, açıklamalarında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den bahsetti. Melih Gökçek, Devlet Bahçeli’nin, Cumhurbaşkanı yardımcısı olmasını, milli birlik açısından çok önemsediğini belirtti. Daha önce yaptığı açıklamaları hatırlatan Gökçek, AK Parti ile MHP’nin birlikte yürüyeceklerini çok daha önce belirttiğini dile getirdi.

"MELİH AZ BİLE YAPMIŞ DEDİLER"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in gündeme dair açıklamaları şöyle: “Tepki koyanlara bakıyorum hepsi benim inandığım şeylere karşı koyan kişiler. Onun için ben doğru yolda olduğumu düşünüyorum. Benim partimin içerisinde özellikle cumhurbaşkanımızın otoritesini yok etmek isteyen, doğrucu Davutluk yapan bi takım tipler var. Ben bunların evvelini bildiğim için hiç çekinmeden tavır alıyorum. Zaman zaman partinin içerisinden 'Melih bunu neden yapıyor' diyenler cıktı. Zaman geçtikçe 'Melih az bile yapmış' dediler.”

Açıklamalarına devam eden Gökçek, evet deyip de hayır’a dönen kimseyi görmediğini belirterek daha önceden hayır diyenlerin evet’e döndüklerini çok kez gördüğünü söyledi. Gökçek sözlerine “Benim arzum 60'ı geçmek. Biz Ankara'da 56'yı geçtik. Hayırcılara çağrıda bulunuyorum. 'Kesin Hayır çıkar' diyen kim varsa gelsinler iddiaya girelim diyorum. Nesine isterlerse. Ankara genelde Türkiye'nin ya bir puan altı ya bir puan üstü olur. Ama ben Hayırcıların kırmış oldukları potlar arttıkça Evet oylarının artacağını düşünüyorum.” şeklinde devam etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil Ayvalı
Cemil Ayvalı - 1 yıl Önce

Bi senle yürümek istemiyoz artık onu napcaz. sevmiyoz la seni sevmiyoz. hele bi aday ol. Reis aday yapsın herkes anlıyacak. artık seni Reisin hatırı bile kurtaramaz. yüzünü görmek, sesini duymak istemiyoruz.